|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Ostrowska Weronika |
VI P |
1723 |
Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Ostrowski Krzysztof Jacek |
VI MI |
670 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku |
Włocławek |
|
Ostrzechowska Małgorzata |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
OŚMIAŁOWSKA KINGA |
VI P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Pach Ligia Anna |
VI P |
1600 |
Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Pacyno Amelia |
VI P |
2740 |
Szkoła Podstawowa w Rzęczkowie |
Rzęczkowo |
|
Pantkowska Kaja |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Papińska Zofia Anna |
VI P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Paraszczuk Agata |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pastuszak Marcin Adam |
VI P |
1583 |
Szkoła Podstawowa im. 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
Borówno |
|
Patyk Zuzanna |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Paul-Freundlich Róża Maria |
V P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawelska Alicja |
V P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Pawińska Alicja |
VI P |
1339 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Pawlik Tymoteusz Marcin |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Pawlus Olga Helena |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Pawłowicz Martyna |
VI P |
1911 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi |
Nowa Wieś |
|
Pączka Jakub Przemysław |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pełka Patrycja |
VI P |
1794 |
Szkoła Podstawowa w Tupadłach |
Tupadły |
|
Peret Agnieszka |
V P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Petrykowski Kamil Krzysztof |
VI P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Piasecki Tomasz Jan |
VI P |
1525 |
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mikołaja Kopernika w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Piechocka Amelia |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
PIECUCH MARIKA JADWIGA |
VI P |
1394 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie |
Szubin |
|
Pieczka Aleksandra Alicja |
VI P |
1901 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Bysławiu |
Bysław |
|
Piekarska Aleksandra Anna |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piekarski Mateusz |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Piekut Aleksandra |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pieniądz Wiktor |
VI P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Pieniek Wiktoria Anna |
VI P |
1892 |
Szkoła Podstawowa im. kpt. Floriana Laskowskiego w Grucie |
Gruta |
|
Piernicka Emilia |
VI P |
1921 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Pierścińska Karolina Alicja |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pietruszka Simona |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pilarska Kinga |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Piotrowicz Oliwia |
VI P |
1395 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Uczestników Strajku Szkolnego 1906-1907 w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrowska Daria Patrycja |
VI P |
1414 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Piotrowska Maria Anastazja |
V P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Piotrowska Wiktoria |
VI P |
1584 |
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie |
Borzymin |
|
Piotrowski Michał |
VI P |
1522 |
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piórkowski Jan Paweł |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Plank Gabriela |
VI P |
1405 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. 2 Armii Wojska Polskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Plutowska Zuzanna |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Płochacki Michał |
VI P |
1721 |
Szkoła Podstawowa w Płowężu |
Płowęż |
|
Płonka Zuzanna |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Płoszaj Igor |
VI P |
1348 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Choceniu |
Choceń |
|
Płotka Kinga |
VI P |
1140 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dobrem |
Dobre |
|
Płóciennik Magdalena |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Płuciennik Natalia |
VI P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Pniewski Wojciech |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Pobóg-Lenartowicz Amelia Julia |
V P |
1389 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. ppłka Józefa Wryczy w Tucholi |
Tuchola |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 następna >>>
|