|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Lehmann Adrianna Martyna |
II G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Lijewska Alicja |
III G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Pawlak Oliwia Anastazja |
I G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Szkoda Marta Aleksandra |
III G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Junkier Aleksandra |
II G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Paluch Róża |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Pąk Mateusz |
I G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Braor Radosław |
III G |
334 |
Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem |
Skępe |
|
Brynkus Monika |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Lamparski Łukasz |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Owieśna Dominika |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Połomski Jakub |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Wieprzkowski Igor |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Gospodarowicz Jakub |
III G |
114 |
Gimnazjum im. Marii Kretkowskiej w Baruchowie |
Baruchowo |
|
Kowalska Weronika |
II G |
317 |
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim |
Jabłonowo Pomorskie |
|
Jakóbiak Karolina Zofia |
III G |
382 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Owczarzak Karolina |
III G |
382 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Skwierczyński Juliusz |
II G |
382 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Kaźmierski Miron Szymon |
III G |
325 |
Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia - Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Lutowie |
Lutowo |
|
Ciesielski Maciej |
III G |
116 |
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawski |
Piotrków Kujawski |
|
Kudlińska Ewa |
I G |
116 |
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawski |
Piotrków Kujawski |
|
Strzelecka Weronika |
III G |
116 |
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawski |
Piotrków Kujawski |
|
Wiliński Michał |
II G |
116 |
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawski |
Piotrków Kujawski |
|
Włodarska Julia |
III G |
116 |
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawski |
Piotrków Kujawski |
|
Drzewicka Oktawia |
III G |
389 |
Gimnazjum im. Stefana Wyszyńskiego w Żalnie |
Żalno |
|
Urbańska Marta |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Nowak Wojciech Andrzej |
III G |
391 |
Gimnazjum im. Ziemie Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej |
Dąbrowa Biskupia |
|
Kuster Kinga Marta |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Cyganek Jakub |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Dreżewski Jakub |
II G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Halik Bartosz |
I G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Śledzikowska Michalina |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Amin Andrzej Ahmad |
I G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Balina Łukasz Paweł |
II G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Buławska Dominika |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Foryś Julia |
II G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Janicka Wiktoria |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Kopaczewska Natalia |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Korczyński Kacper |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Kozakiewicz Kaja |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Lewandowska Julia |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Rostkowski Patryk |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Śliwińska Martyna |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Jarka Aleksandra |
III G |
131 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Paterku |
Paterek |
|
Ochocki Bogusław |
III G |
131 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Paterku |
Paterek |
|
Świtalska Weronika |
III G |
131 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Paterku |
Paterek |
|
BUŁKA WIKTORIA |
II G |
125 |
Gimnazjum nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Mokrem |
Mokre |
|
Górska Nina Aleksandra |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Janiak Aleksandra |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Lidke Katarzyna Maria |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|