|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Ławniczak Dawid, Emanuel |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Łukasińska Natalia, Anna |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Łyczkowska Antonina, Anna |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Muszalski Jakub, Wiktor |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Naumuk Marcel, Józef |
I G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Nogalski Wiktor, Jan |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Panfil Wojciech, Jan |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Pietrzak Aleksandra |
I G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Polewski Kamil |
I G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Prusiński Oskar |
I G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Sieradzki Szymon, Piotr |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Sobczak Julia, Magdalena |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Strzała Martyna |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szklarska Julia, Agnieszka |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szkudłabska Natalia |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Tabisz Zuzanna, Weronika |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Bednarek Julia |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Gawłowska Katarzyna |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Goździk Aleksandra |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Jakubas Wiktor Władysław |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Jezierska Zuzanna |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Leszek Krzysztof Jan |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Lewandowska Anna Lidia |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Niedzielski Szymon Bartłomiej |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Rojek Julia Helena |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Szabelski Adrian Marcin |
II G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Konera Kamil |
III G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Rogóż Julia |
II G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Włodarski Karol |
III G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Wyciszkiewicz Matylda |
III G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Krzyżniewski Kacper |
II G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Marcinkowski Jakub |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Szymańska Martyna |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Szymczak Mateusz |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Adler Agata |
III G |
384 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Przewięźlikowska Daria Kamila |
II G |
384 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Malicki Tadeusz |
II G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Pilat Weronika Julia |
III G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Szal Adrian Mateusz |
III G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Chojnacka Marika |
III G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Gołaszewski Maciej |
III G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Wrzesiński Adam |
II G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Godzińska Aleksandra |
III G |
118 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Korytowie |
Korytowo |
|
Niesobski Mateusz |
II G |
118 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Korytowie |
Korytowo |
|
Ciesielska Justyna Milena |
III G |
109 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Kurdubski Kamil Krzysztof |
III G |
109 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Behrendt Maja Małgorzata |
II G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Dolny Natalia Barbara |
II G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Dyl Weronika |
III G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Kanclerzewska Alicja Elżbieta |
II G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|