|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kwella Adam |
II G |
2835 |
Niepubliczne Gimnazjum w Gołkowie |
Gołkowo |
|
Kwarcińska Gabriela Monika |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
KWAPICH OLGIERD |
III G |
363 |
Gimnazjum w Sicienku |
Sicienko |
|
Kurz Martyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kuncewicz Mikołaj |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kulpiński - Smolarski Kuba |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kulpa Agnieszka Anna |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kulik Katarzyna |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kuliczkowska Paulina |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kukla Paulina |
III G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kujawińska Wiktoria |
II G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kuffel Zuzanna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kudłacz Jagoda Małgorzata |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kudelski Oskar Roman |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Kuć Weronika |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kucięba Weronika |
II G |
386 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach |
Pluskowęsy |
|
Krzemińska Kamila |
II G |
200 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu |
Świecie |
|
Krzemień Maria |
III G |
386 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach |
Pluskowęsy |
|
KRUSZEWSKA JULIA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Krupa Marta |
II G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Krukowska Natalia Maria |
II G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kruczkowski Aleksander |
III G |
138 |
Gimnazjum nr 1 w Łasinie |
Łasin |
|
Krokowska Martyna |
II G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Krintus Zuzanna |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kręc Zuzanna |
III G |
263 |
Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Kretowicz Julia Jolanta |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krazińska Oliwia |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Krause Nina |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Krajewski Radosław Nikodem |
I G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kozłowski Wojciech |
III G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kozłowska Natalia Weronika |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozłowska Małgorzata |
I G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kozłowska Aleksandra Maria |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozakiewicz Kaja |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Kowalska Wiktoria Magdalena |
II G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalska Sara |
III G |
1195 |
Publiczne Gimnazjum w Kikole |
Kikół |
|
Kowalska Natalia |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Kowalska Maria Dobrawa |
II G |
827 |
Prywatne Gimnazjum Zespołu Edukacji "WIEDZA" we Włocławku |
Włocławek |
|
Kowalska Alicja Maria |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Kotowski Jakub |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kośmicki Mikołaj Axel |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Koszutowska Anna |
III G |
1182 |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żninie |
Żnin |
|
Kostyra Sandra |
III G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Kostusiak Wiktoria |
II G |
259 |
Gimnazjum nr 9 im Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Kossmann Magdalena Karolina |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kosobucka Aniela |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kosińska Anna Mariola |
III G |
1176 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie |
Lipno |
|
Kosela Emilia Magdalena |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kos Marek |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Korzycki Krzysztof |
III G |
319 |
Gimnazjum w Jeziorach Wielkich z siedzibą we Włostowie |
Włostowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 następna >>>
|