|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Muszalski Jakub, Wiktor |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Musialik Wiktoria |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Murawski Jakub |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Mulski Grzegorz Jan |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Muchalska Michalina Weronika |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Mucha Katarzyna |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mróz Nikolina |
III G |
384 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Mróz Klaudia Katarzyna |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Mrozowska Inez Dominika |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mostowska Aleksandra Konstancja |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Moskal Filip |
II G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Morka Julia |
II G |
172 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Morawska Agata Zuzanna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Moncznikowska Wiktoria Maria |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mokrzecka Magda Katarzyna |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
MŁODZIŃSKI RADOSŁAW |
II G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Mitura Zuzanna |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Mitana Aleksandra Katarzyna |
III G |
172 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Miś Agata |
III G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Mindykowska Milena |
III G |
458 |
Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów Gymnasium Culmense w Chełmnie |
Chełmno |
|
Milewicz Natalia |
II G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Mieszkalski Mikołaj |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Mierzwicka Natalia |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Mielcarski Tomasz |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Michna Maria Magdalena |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Michlicka Agata |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Michalska Wiktoria |
III G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Michalak Katarzyna |
II G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Mętlewicz Weronika, Magdalena |
III G |
355 |
Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce |
Topólka |
|
Meyze Olaf Tomasz |
II G |
142 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie - oddziały gimnazjalne |
Koronowo |
|
Mertka Miłosz |
II G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Melnyk Olena |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Meler Natalia Weronika |
II G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Matyasik Paulina |
II G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Matulewska Karolina Julia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Martewicz Jakub |
II G |
187 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Markowska Oliwia Katarzyna |
II G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Markiel Julia Karolina |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Marciniak Zofia Anna |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Marchlewska Paulina |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Mansour Julia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
MANELSKI WOJCIECH |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Małycha Lidia |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Małkiewicz Anna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Małek Mateusz |
II G |
3035 |
Gimnazjum nr 56 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Małecka Marcelina Magdalena |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Małachowska Oliwia Maria |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Malinowska Karina Elżbieta |
III G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Makowski Wojciech Feliks |
I G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Majewska Agnieszka |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 następna >>>
|