|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Witenberg Marta |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Witkowska Alicja Monika |
II G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Witkowska Julia Dominika |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Witkowska Oliwia |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Witkowska Oliwia |
II G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Włoch Weronika Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Włotkowski Dominik Patryk |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Wojciechowska Aleksander |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wojciechowska Zuzanna |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Wolska Ruth |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Wołczyk Iwona |
III G |
191 |
Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wołoszyn Marta |
III G |
5629 |
Gimnazjum nr 59 Integracyjne |
Bydgoszcz |
|
Woźniak Julia |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Woźniak Olga Wanda |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Woźny Wiktoria Weronika |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
WÓJCIK WERONIKA |
III G |
170 |
Gimnazjum nr 2 w Piechcinie |
Piechcin |
|
Wójt Karolina |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wróblewska Dominika |
III G |
126 |
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu |
Pruszcz |
|
WRÓBLEWSKI NORBERT |
III G |
1224 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Lubrańskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Wruck Patryk |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wruk Zuzanna |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Wujkowska Magdalena |
II G |
256 |
Gimnazjum nr 8 im. Obrońców Wisły 1920 roku we Włocławku |
Włocławek |
|
Wyborski Szymon |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Wybrańska Zuzanna Maria |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wyciszkiewicz Matylda |
III G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Wyrąbkiewicz Karolina |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Wysocka Karolina |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Wyszogrodzka Anna |
II G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Zakryś Mikołaj |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zaleta Szymon Piotr |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Zalewska Natalia Oliwia |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Zalfresso-Jundziłło Anna Helena |
I G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Załęski Mikołaj |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Załoga Julia Weronika |
II G |
1177 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie |
Szubin |
|
Zasada Barbara |
II G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Zdunek Karolina Barbara |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zdyb Julia Magdalena |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Zelmanowska Anna |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zielińska Dominika |
III G |
1230 |
Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Zielińska Julia |
III G |
369 |
Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie - oddziały gimnazjalne |
Brzoza |
|
Ziętara Karolina Joanna |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Ziółkowski Aleksander Jan |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Zmysłowska Katarzyna Maria |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zowczak Dominika Marta |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Zych Bartosz |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Zygnerska Wiktoria Monika |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Żarek Katarzyna Kinga |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Żukow Xawery Eryk |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Żurawska Małgorzata Estera |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Żyromska Emilia Zofia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 następna >>>
|