|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Śliwa Katarzyna Anna |
III G |
364 |
Gimnazjum w Dobrczu |
Dobrcz |
|
Śliwińska Martyna |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Świercz Klaudia |
II G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Tabisz Zuzanna, Weronika |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Tabor Justyna |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Tanalski Tomasz |
II G |
1190 |
Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Dobrem |
Dobre |
|
Teodorczyk Julia |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Teresińska Marcelina |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Teska Wiktor |
III G |
269 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Zespole Szkół nr 1 w Rypinie |
Rypin |
|
Theda Agnieszka Izabela |
III G |
2504 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie - oddziały gimnazjalne |
Gostycyn |
|
Tojs Urszula |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tokarczyk Michał |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomalak Marta Anna |
II G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Tomecka Julia Aleksandra |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Trajder Anna |
I G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Treider Jagoda |
III G |
1193 |
Publiczne Gimnazjum im. Alfonsa Hoffmana w Gródku |
Gródek |
|
Trojan Jan |
II G |
264 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żołędowie - oddziały gimnazjalne |
Żołędowo |
|
Trojanowska Daria |
III G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Trojanowski Jan Andrzej |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Truś Karol Ludwik |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Trzcińska Klaudia |
III G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Tubisz Melania |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tur Szymon |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Tuszyńska Maria Katarzyna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Tyburski Piotr Jacek |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Tymolewska Magdalena |
III G |
182 |
Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Urbańska Marta |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Uszok Stanisław |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Wajszczuk Julia |
II G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Walczak Klaudia Katarzyna |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Walczyk Mikołaj |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wasielewski Wiktor Wojciech |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Waszczeniuk Mikołaj |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wąsowska Iwona |
III G |
186 |
Szkoła Podstawowa nr 30 z Oddziałami Dwujęzycznymi - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
WCISŁO MARCEL |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Wesołowska Angelika |
II G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Węglewski Mateusz Krzysztof |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Wiczyńska Kalina Maria |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wieczyński Michał |
II G |
317 |
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim |
Jabłonowo Pomorskie |
|
Wikarska Agata |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Wilczyńska Izabela |
II G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Winter Michał |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiśniewska Joanna Ewa |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewska Kamila |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wiśniewska Karolina |
III G |
380 |
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku - Oddziały gimnazjalne |
Osiek |
|
Wiśniewska Marcelina |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
WIŚNIEWSKA ZUZANNA |
II G |
112 |
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie |
Rypin |
|
Wiśniewska Zuzanna Ewa |
III G |
251 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Wiśniewski Szymon Ireneusz |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewski Szymon Mieczysław |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 następna >>>
|