|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Lubomska Weronika Natalia |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Ludwig Szymon |
III G |
143 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Lusiak Bartosz |
II G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Łangowski Adam |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Łaszcz Marceli |
III G |
1213 |
Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Kruszynie |
Kruszyn |
|
Łaz Marcin |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łuczak Aleksandra Anna |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Łukasiewicz Kacper Piotr |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łyszczarz Mikołaj |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Maciejewska Klaudia |
II G |
1224 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Lubrańskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Maćkiewicz Aleksandra Anna |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Madej Szymon |
II G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Magoń Mateusz Jan |
II G |
247 |
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Mai Anna |
III G |
240 |
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Majcher Krzysztof |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Majkut Manuela |
II MII |
674 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Malak Bartosz Michał |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Malinowska Klaudia |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Małas Marcin |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Marciniak Piotr Paweł |
II G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Marciniak Zofia |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Marcinkowska Martyna |
II G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Marzec Maksymilian Krzysztof |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Masalska Jagoda Inga |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Matus Oskar |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Matuszewska Marta |
III G |
372 |
Gimnazjum w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Maza Szymon |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mazurek Alan |
II G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Melerska Agnieszka |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Meyer Jakub Marek |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Miazga Artur |
II G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Michalska Aleksandra |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Michalska Julia |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mielcarek Norbert |
III G |
391 |
Gimnazjum im. Ziemie Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej |
Dąbrowa Biskupia |
|
Mieszkalski Mikołaj |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Migdalski Mikołaj Marek |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Mikołajczyk Jagoda Danuta |
III G |
367 |
Gimnazjum w Unisławiu |
Unisław |
|
MILARSKI JAKUB |
I G |
112 |
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie |
Rypin |
|
Miłoszewska Alicja |
II G |
281 |
Gimnazjum Publiczne w Rogowie |
Rogowo |
|
Mindikowska Maria |
II G |
199 |
Gimnazjum nr 3 w Sępólnie Krajeńskim |
Sępólno Krajeńskie |
|
Mrówczyński Sebastian |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Mróz Bartłomiej Michał |
III G |
209 |
Gimnazjum nr 31 im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Mróz Klaudia Katarzyna |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Mucha Katarzyna |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Murawski Dominik |
II G |
248 |
Szkoła Podstawowa nr 17 - odziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Myszkowska Julia Maria |
III G |
1227 |
Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim |
Kamień Krajeński |
|
Narożniak Martyna |
II G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Narożniak Michał |
III G |
119 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Piotra Wawrzyniaka w Mogilnie - oddziały gimnazjalne |
Mogilno |
|
Niedlich Nadia |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Niedziela Damian |
II G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 następna >>>
|