|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
KALKA KAMIL MATEUSZ |
II G |
170 |
Gimnazjum nr 2 w Piechcinie |
Piechcin |
|
Kamiński Jakub Paweł |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kamiński Krzysztof |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kaniewska Oliwia |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kapelak Adrianna |
III G |
1223 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Kasprowicza w Zakrzewie |
Zakrzewo |
|
Kapiwąs Kacper Marcin |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
KARASIEWICZ MICHAŁ ANTONI |
II G |
112 |
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie |
Rypin |
|
Karbasz Jeremi |
II G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karbownik Katarzyna Emilia |
I G |
329 |
Gimnazjum w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Karczmarz Filip Franciszek |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karpus Michał |
II G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Karwowska Weronika Kinga |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kasak Kinga Marta |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kasprowicz Magdalena Barbara |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kasznia Dariusz |
II G |
373 |
Gimnazjum w Dąbrowie |
Dąbrowa |
|
Kaszubowska Kornelia Weronika |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Kaźmierczak Julia Jagoda |
II G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kaźmierczak Szymon |
III G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Kaźmierska Aleksandra |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kęsik Kajetan Janusz |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kida Gracjan Jan |
III G |
1219 |
Publiczne Gimnazjum w Raciążku |
Raciążek |
|
Kierys Jędrzej Jeremi |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kilanowski Marcin |
III G |
270 |
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jadwigi Jałowiec w Lipnie z klasami gimnazjalnymi |
Lipno |
|
Kilichowski Łukasz Andrzej |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kitłowska Marta Joanna |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Klimczewska Agata Małgorzata |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kluba Mateusz Konrad |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kobusińska Małgorzata Anna |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kola Kornelia |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Kołodziej Julia |
II G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kołpa Weronika |
II G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Konopacka Kamila |
III G |
336 |
Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Sośnie |
Sośno |
|
Konopińska Eliza |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kopydłowski Kacper Karol |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Korol Piotr |
II G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Korpalska Zuzanna Wiktoria |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Korzeniewska Anita Paula |
III G |
1195 |
Publiczne Gimnazjum w Kikole |
Kikół |
|
Kosela Emilia Magdalena |
II G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kosińska Anna Mariola |
II G |
1176 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie |
Lipno |
|
Kostrzewska Ewa |
III G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Kostulski Stanisław Henryk |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Koszowski Antoni |
II G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kotlarek Jan Witold |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kotrych Zuzanna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kotula Małgorzata |
I G |
313 |
Gimnazjum w Czarżu |
Czarże |
|
Kowalczyk Kacper Piotr |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalska Dominika |
II G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Kowalski Kacper Maciej |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Kowalski Mateusz |
II G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Kowalski Szymon Kamil |
II G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 następna >>>
|