|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kalińska Nina |
VII P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Kabat Radosław |
VII P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Juźków Michał Aleksander |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Jędrzejczak Milena Agata |
VIII P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Jaworska Iga |
VIII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Jasiniecki Tomasz Piotr |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jasek Mateusz |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Hennig Agata |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Helt Łukasz |
VII P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
GUZIŃSKI JAN ALEKSANDER |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Guttfeld Maja |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Grzybek Monika |
VI P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Grzybek Agata |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Grzelakowska Weronika |
VIII P |
1353 |
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Wieńcu |
Wieniec |
|
Gryń Mateusz |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Grontkowski Daniel |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
GRABOWSKA ROKSANA |
VIII P |
1128 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Góralski Igor |
VIII P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Gołębiowski Jakub Szymon |
VIII P |
1392 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Glonek Wiktor |
VIII P |
1385 |
Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Gerc Oliwia |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Gąsiewicz Lidia |
VIII P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Gackowska Zofia |
VIII P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Frączek Tymon Ziemowit |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Figurska Rozalia |
VIII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Ferster Amelia Katarzyna |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Felińczak Konrad |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Falenczyk Patrycja |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Duchnowska Natalia Kinga |
VIII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Drzazga Jakub |
VIII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Drążkowska Zofia |
VIII P |
1727 |
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Przyłękach |
Przyłęki |
|
Dams Rafał |
VIII P |
1913 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie |
Krusin |
|
Ćwik Maja Alicja |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Czyżewski Tomasz Kosma |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Czerwiński Kacper |
VIII P |
1533 |
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czarnecka Klara Nikola |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Czapla Arkadiusz Paweł |
VIII P |
1399 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie |
Barcin |
|
Ciepliński Adam |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bukowska Julia |
VIII P |
1576 |
Szkoła Podstawowa w Białochowie |
Białochowo |
|
BUCZEK JULITA |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Brzozowska Małgorzata |
VIII P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Brzęczak Julia |
VIII P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Bojarska Dominika Maria |
VIII P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Biernacki Jakub |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Bieńkowski Kamil Paweł |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Białkowski Franciszek |
VIII P |
1915 |
Szkoła Podstawowa im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Bartkowiak Katarzyna Zofia |
VIII P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Bartkiewicz Michał |
VIII P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Balcerak Katarzyna |
VIII P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Aniołkowska Wiktoria |
VIII P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 następna >>>
|