|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Pietrzyk Mikołaj Andrzej |
VII P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Pietruszka Laura |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piechocka Natalia Klaudia |
VIII P |
1622 |
Szkoła Podstawowa im.16.Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie |
Grupa |
|
Piątkowska Maja Weronika |
VII P |
5981 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Pawłowska Nadia |
VIII P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Pańczak Antonina Zuzanna |
VIII P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
PAKULSKI JAN |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Osuch Amelia Anna |
VIII P |
1871 |
Szkoła Podstawowa w Łabiszynie |
Łabiszyn |
|
Osojca Julia |
VIII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Olszewska Julia |
VIII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Okońska Magdalena |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Oczoś Adam |
VIII P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Obara Wiktoria Magdalena |
VIII P |
5989 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku |
Więcbork |
|
Nowicka Dominika |
VIII P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Zuzanna |
VIII P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
NIEDZIAŁKOWSKA ZOFIA |
VIII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Narkowicz Weronika |
VIII P |
1356 |
Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku |
Raciążek |
|
Mytlewska Amelia Zuzanna |
VIII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Mroczkowska Iga Zofia |
VIII P |
1366 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości |
Pakość |
|
Możuch Weronika |
VIII P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Modrzyński Fryderyk Jeremi |
VII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Milarski Wiktor, Jan |
VIII P |
1805 |
Szkoła Podstawowa w Wąpielsku |
Wąpielsk |
|
Mielnik Rober Juliusz |
VIII P |
1452 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Matulewska Jagoda Cecylia |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Maciejewski Stanisław |
VIII P |
1707 |
Szkoła Podstawowa w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Łepska Karolina |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Lutowski Wojciech |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Lipińska Kalina |
VII P |
1510 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu |
Świecie |
|
Lewandowska Nicola Oliwia |
VIII P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Lazarek Amelia |
VII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Laskowski Szymon, Piotr |
VII P |
1466 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu |
Toruń |
|
Langowski Jakub |
VII P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Kujawa Dominik Józef |
VII P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kubicki Natan |
VIII P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Krzykanowska Martyna |
VIII P |
1407 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Krystowczyk Mateusz Zbigniew |
VII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Krygier Alan Adam |
VII P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Kropidłowski Mikołaj Jan |
VIII P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Krazińska Wiktoria |
VII P |
1362 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Niewieścinie |
Niewieścin |
|
Krawczuk Maria Urszula |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalczyk Weronika Amelia |
VIII P |
1340 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego w Kcyni |
Kcynia |
|
Kopyciński Antoni |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Komorowska Maja Klaudia |
VIII P |
1887 |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Książkach |
Książki |
|
Klimek Julia Wiktoria |
VIII P |
1410 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Klet Zofia Kornelia |
VIII P |
1485 |
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Piłsudskiego z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Klecha Adam |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Kiełkowska Agata |
VIII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Kęcka Weronika |
VIII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kamińska Kornelia |
VIII P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
KAMIŃSKA BLANKA |
VIII P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 następna >>>
|