|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Bagiński Sebastian |
II G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Balcerzak Magda |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Barańska Emilia |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Biernacka Marlena Anna |
III G |
1170 |
Publiczne Gimnazjum im Wł. St. Reymonta w Bądkowie |
Bądkowo |
|
Bobińska Jagoda |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Chodor Jędrzej |
III G |
193 |
Gimnazjum nr 28 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ciechanowski Maximilian |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dziabacińska Nikola Julianna |
II G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Fantini Julia |
III G |
1173 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Wichowie |
Wichowo |
|
Gadzała Mateusz Michał |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Graban Klaudia |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Gugała Paulina |
III G |
351 |
Gimnazjum w Osiu |
Osie |
|
Hełminiak Mateusz |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Jabłoński Szymon |
II G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Janowski Laura |
III G |
1217 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem - oddziały gimnazjalne |
Nowe |
|
Jaworska Agata |
II G |
194 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Jędrzejczak Julian |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kijewska Wiktoria |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Koziełł Mikołaj Jan |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kunicka Julita |
III G |
365 |
Gimnazjum w Bobrownikach |
Bobrowniki |
|
Lazoryk Weronika |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lech Laura Anna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewczuk Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lisica Hubert |
II G |
240 |
Szkoła Podstawowa nr 17 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Łysiak Nelly |
II G |
419 |
I Prywatne Gimnazjum w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Menzel Florian |
II G |
200 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu |
Świecie |
|
Mikołajczyk Igor |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Moszczyńska Rozalia Antonina |
III G |
262 |
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Myśliwiec Michał Paweł |
III G |
1227 |
Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim |
Kamień Krajeński |
|
Nowek Patrycja Kinga |
III G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Olszewska Oliwia |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piątkowska Barbara Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piotrowska Marta Maria |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Rak Maximilian Janusz |
III G |
247 |
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Retecka Nikola |
II G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rubelowski Michał |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rzadkowolska Dominika |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Sekuła Karolina |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Sieradzka Zofia |
III G |
379 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej - oddziały gimnazjalne |
Izbica Kujawska |
|
Sikorski Piotr |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Smoleń Valentin |
III G |
384 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Cierpicach |
Cierpice |
|
Sobczak Marta Teresa |
III G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Szulc Dorota |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wiczyńska Halina Monika |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wierzbowski Kamil Mateusz |
II G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wojnicz Alicja Liliana |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wyszyńska Gabriela |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Zakrzewska Patrycja Teresa |
III G |
1230 |
Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Ziętara Wiktoria Maria |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Żyto Karolina Magdalena |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] następna >>>
|