|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamkiewicz Mateusz |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Allouche Sara Lou-Lou |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ataya Mona Justyna |
II G |
1177 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie |
Szubin |
|
Bagiński Dominik |
II G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Balak Michał Jędrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bartnicki Karol |
III G |
342 |
Gimnazjum w Świedziebni |
Świedziebnia |
|
Bobińska Jagoda |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Bochman Michał |
II G |
379 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej - oddziały gimnazjalne |
Izbica Kujawska |
|
Bolechowicz Filip |
III G |
1201 |
Publiczne Gimnazjum w Rogowie |
Rogowo |
|
Brymora Julia |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Budzbon Błażej |
III G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Budzińska Paula |
III G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Chmarzyńska Aleksandra |
III G |
351 |
Gimnazjum w Osiu |
Osie |
|
Czajkowski Maciej Stanisław |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Domarecka Katarzyna |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Domek Anastazja |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dunal Julia |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dylewska Katarzyna Aleksandra |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Fafiński Franciszek |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ferszt Julia |
III G |
1201 |
Publiczne Gimnazjum w Rogowie |
Rogowo |
|
Frelichowska Malwina Julia |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gołaszewska Martyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Goryńska Ewa |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Górecka Weronika |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Jabłoński Jakub Jan |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jankowski Kamil |
III G |
274 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Turznie |
Turzno |
|
Jarzynowski Wiktor |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Jaworski Leszek Jan |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kachnik Malwina |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaczorek Zuzanna Natasza |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kijewska Magdalena |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kopycińska Ewa Maria |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kornatowski Grzegorz |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kowalska Maria Dobrawa |
II G |
827 |
Prywatne Gimnazjum Zespołu Edukacji "WIEDZA" we Włocławku |
Włocławek |
|
Krzywdzińska Victoria Anna |
II G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Kucharski Jakub |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kukiel Robert |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kwaśniewska Aleksandra |
II G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Małycha Lidia |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mankowski Justin |
I G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Marchewka Weronika |
II G |
269 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Zespole Szkół nr 1 w Rypinie |
Rypin |
|
Mordaka Mateusz Leszek |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mrozowska Inez Dominika |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Murawski Jakub |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Myśliwiec Michał Paweł |
I G |
1227 |
Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim |
Kamień Krajeński |
|
NADWORNA JULIA |
III G |
390 |
Gimnazjum im. Tony'ego Halika w Radzikach Dużych |
Radziki Duże |
|
Orankiewicz Julita |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Ostrowski Mateusz |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Pasternacka Zofia |
III G |
1227 |
Publiczne Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kamieniu Krajeńskim |
Kamień Krajeński |
|
Piotrowski Piotr Kamil |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 następna >>>
|