|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Barczak Juliusz |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Bełcikowski Jakub Piotr |
VI P |
1508 |
Szkoła Podstawowa nr 48 im. 16 Pułk Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bielas Jakub |
VI P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Biernacki Jan Waldemar |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Blachowski Gustaw |
V P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Błędowska Emilia |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Bobińska Jagoda |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Bonikowska Matylda |
V P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Boulanger Elie Daniel |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Bracikowski Bartosz |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Burczyński Juliusz |
VI P |
1583 |
Szkoła Podstawowa im. 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
Borówno |
|
Byblewski Damian |
VI P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Chojnacki Mikołaj |
VI P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Chrośniak Zofia |
VI P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Chudziński Marcin,Michał |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chwalisz Karolina |
VI P |
1403 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Kasprowicza w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Cieślik Szymon |
VI P |
1377 |
Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Czajkowski Szymon Bogdan |
VI P |
1522 |
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czarkowski Paweł |
VI P |
1397 |
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Bukowińskiego w Lubiczu Dolnym |
Lubicz Dolny |
|
Czerwiński Kacper Jan |
VI P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Czerwionka Krzysztof |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Ćwiklińska Anna Maria |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Dahms Medard Adam |
V P |
5534 |
Szkoła Podstawowa nr 69 Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Dawidowicz Martyna |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Dąbrowski Jakub |
VI P |
1431 |
Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku |
Włocławek |
|
Deskiewicz Katarzyna |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Dobruchowski Jakub Piotr |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Dończyk Remigiusz |
VI P |
1928 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Iwcu |
Iwiec |
|
Dylik Adrianna,Julia |
VI P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dymek Ewa |
VI P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Falszewski Tomasz |
VI P |
1154 |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Woli |
Wola |
|
Federewicz Kacper |
V P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Felczykowski Patryk |
VI P |
1342 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie |
Lniano |
|
Figas Adam |
VI P |
1575 |
Szkoła Podstawowa w Bądkowie |
Bądkowo |
|
Frąckiewicz Adam, Wojciech |
VI P |
1691 |
Szkoła Podstawowa w Niemczu |
Niemcz |
|
Frąckowiak Antonina Maria |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Gac Bartłomiej Jan |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Gadzała Mateusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Galij Agnieszka |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gałązka Kacper |
VI P |
1399 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im dra Stanisława Krzysia w Barcinie |
Barcin |
|
Gapski Nikodem |
V P |
1466 |
Szkoła Podstawowa nr 27 im. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu |
Toruń |
|
Gasiński Michał Piotr |
V P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Gawrońska Julia |
VI P |
1136 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Gemziak Jakub |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Głomski Szymon Kamil |
VI P |
1615 |
Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Dużej Cerkwicy |
Duża Cerkwica |
|
Głowacka Klaudia |
VI P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Golińska Alicja |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Golus Aleksander Stefan |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Gołaszewski Mateusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Gołaś Szymon |
VI P |
1635 |
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kijewie |
Kijewo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 następna >>>
|