|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamkowska Ewa |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Amin Andrzej Ahmad |
VI P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Baca Miłosz |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Bahn Marta Łucja |
VI P |
1531 |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balicki Beniamin,Brunon |
VI P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Banach Sandra |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Barakat Hanna |
V P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Barczak Juliusz |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Behrendt Jakub |
VI P |
1904 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ciechocinku |
Ciechocinek |
|
BIAŁKOWSKI FRANCISZEK WOJCIECH |
V P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bielak Arkadiusz |
VI P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Birecki Mateusz |
VI P |
1509 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Chełmży |
Chełmża |
|
Birski Dawid |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bobińska Jagoda |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Bojakowska Aleksandra Izabella |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Bojarski Miłosz |
VI P |
5260 |
Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Borys Iga |
VI P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Boulanger Elie Daniel |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Brucka Martyna Alicja |
V P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Brzoska Maksymilian |
VI P |
1136 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Wybickiego w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Brzozowski Maksymilian Tomasz |
VI P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzóskniewicz Hubert |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Budkiewicz Maria Ligia |
V P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Butrykowski Filip |
VI P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Byczyński Marcin |
V P |
1396 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie |
Żnin |
|
Ciechan Michał Jan |
V P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Cielicki Jakub |
VI P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Cierznikowska Anna |
VI P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Czajkowska Patrycja |
VI P |
1430 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. H. Ch. Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czajkowski Szymon Bogdan |
VI P |
1522 |
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Ireny Sendlerowej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czerniak Stanisław |
VI P |
1483 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie |
Mogilno |
|
Dankiewicz Weronika Barbara |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Dębowska Katarzyna |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Domanowski Antoni |
VI P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Dończyk Remigiusz |
VI P |
1928 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Iwcu |
Iwiec |
|
Drzażdżynska Adrianna |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Duczek Maria |
V P |
1338 |
Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Duczmal Jakub, Tomasz |
VI P |
3042 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa International School of Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
DUDEK MARTA LIDIA |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dunajska Hanna Weronika |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Dyba Tymoteusz |
VI P |
1397 |
Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Władysława Bukowińskiego w Lubiczu Dolnym |
Lubicz Dolny |
|
Erdman Maria Magdalena |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Falgowski Mikołaj |
V P |
1796 |
Szkoła Podstawowa w Turze |
Tur |
|
Fanslau Oliwia |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Flisińska Łucja |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Formella Alicja |
V P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Furman Dominika Natalia |
VI P |
1416 |
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Pawła II w Toruniu |
Toruń |
|
Gabor Dominika Beata |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Gadzała Mateusz |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Garwolińska Kaja Julia |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 następna >>>
|