|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Aszyk Olaf |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Barszczyk Maciej |
VIII P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Bartnik Emmanuel |
VIII P |
1922 |
Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży |
Pigża |
|
Berent Jakub |
VIII P |
1375 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie siedzibą w Szczuce |
Szczuka |
|
Białobrzeski Jakub |
VIII P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Bieniewicz Tymoteusz |
VII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Biernacki Borys |
VIII MI |
670 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Czesława Niemena we Włocławku |
Włocławek |
|
Bladoszewski Filip |
VIII P |
1415 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Borkowicz Jędrzej Stefan |
VIII P |
1691 |
Szkoła Podstawowa w Niemczu |
Niemcz |
|
Breńska Martyna |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Bromirski Jan Jakub |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Broniarczyk Tymon Stanisław |
VIII P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bujak Liwia |
VIII P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Bukowiecki Maksymilian Łukasz |
VIII P |
5983 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie |
Koronowo |
|
Burdziej Piotr Wojciech |
II MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Cader Jakub |
VIII P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Cendrowski Jakub |
VII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Chełek Wiktor Grzegorz |
VIII P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Cieślak Łukasz |
VII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Czapkowski Tymoteusz |
VIII P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Czaplewski Franciszek |
VIII P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Czyżewski Tomasz Kosma |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Dobrzyńska Nadia |
VIII P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Duda Bartosz Andrzej |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Dudkiewicz Aleksander |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Gibczyński Piotr Andrzej |
VII P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Giedrys Julian Filip |
VIII P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Ginter Adam |
VIII P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Golis Oliwier |
VIII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Gościnny Bartosz |
VIII P |
1375 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Michałowskiej w Gortatowie siedzibą w Szczuce |
Szczuka |
|
Grąbczewska Karina |
VIII P |
1354 |
Szkoła Podstawowa im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie |
Czernikowo |
|
Grodzicki Maks |
VIII P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Grzywaczewski Rafał |
VIII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Guttfeld Maja Helena |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Gwizdała Aleksander Dariusz |
VIII P |
1852 |
Szkoła Podstawowa im.ks.Erharda Staniszewskiego w Śliwicach |
Śliwice |
|
Hajder Hanna |
VIII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Holka Mikołaj Piotr |
VIII P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Hoppe Wiktor |
VIII P |
1490 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Imalska Marianna |
VII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Iwicki Wiktor Antoni |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Jackowska Martyna |
VIII P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Jagiełło Miłosz |
VIII P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaczmarek Dorian Edmund |
VII P |
1437 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie |
Barcin |
|
Kadaj Piotr |
V P |
5981 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kalinowska Julia Magdalena |
VIII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Kalka Kornelia Anna |
VIII P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Kamiński Jakub Tomasz |
VIII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Kempczyńska Maja |
VIII P |
1427 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kędzierski Bartosz |
VIII P |
5109 |
Szkoła Podstawowa w Zajeziorze |
Zajeziorze |
|
Kluczkowski Bartosz |
VIII P |
1539 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kazimierza Ecksteina w Świeciu |
Świecie |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|