|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Bald Plaza Emma |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Bania Miłosz |
VIII P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Charlińska Maria Wiktoria |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Chulia Martinez Africa |
V P |
3042 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa International School of Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
Gaca Zofia Walentyna |
VIII P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Górniak Borys |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Hidalgo-Maciejewicz Erika |
VII P |
5469 |
Prywatna Szkoła Podstawowa Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych - Modern Academy |
Toruń |
|
Jabłońska Maja |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Jarosz Kalina |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Kalińska Natasza |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kapuścińska Natalia |
VIII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Norkowska Laura |
VIII P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Ignacy |
VII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Perdomo Załuska Luisa |
VIII P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Poczyńska Joanna |
VIII P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Sztramska Zofia |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Szukaj Nela |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Walentowicz-Arias Maria |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Wełnicka Barbara Maria |
VIII P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Wieczorek Laura Anna |
VIII P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Woda Lena |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] następna >>>
|