|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamska Zofia Anna |
VIII P |
1823 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Wylatowie |
Wylatowo |
|
Antczak Maja |
VIII P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Augustynowicz Zofia |
VIII P |
1406 |
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Balcer Marianna |
VIII P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Banaszewska Maja Aleksandra |
VIII P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Banaś Lidia Maria |
VIII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Barańska Kinga |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Bartnik Konstancja |
VIII P |
1922 |
Szkoła Podstawowa im. prof. Wilhelminy Iwanowskiej w Pigży |
Pigża |
|
Bartocha Julia |
VIII P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Bartoś Lena Maria |
VIII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Bednarz Zuzanna |
VIII P |
1533 |
Szkoła Podstawowa nr 67 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bembnista Aleksandra Urszula |
VIII P |
1925 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Białkowska Julia |
VII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Bieńkowska Agnieszka |
VIII P |
1524 |
Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu |
Toruń |
|
Biłyk Julia |
VII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Biłyk Małgorzata |
VII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Bobiński Jakub |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Boniecka Malwina |
VIII P |
1468 |
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Borkowska Julia |
VIII P |
2888 |
Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM z Oddziałami Przedszkolnymi |
Toruń |
|
Borodo Helena |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Brodalska Natalia Małgorzata |
VIII P |
5979 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy |
Brodnica |
|
Broniszewska Zuzanna Marzena |
VIII P |
1794 |
Szkoła Podstawowa w Tupadłach |
Tupadły |
|
Brożyniak Amelia |
VIII P |
1507 |
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzęczak Julia |
VIII P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Buczkowska Agata |
VIII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Budzińska Natalia |
VIII P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Bulińska Sandra |
VIII P |
1865 |
Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim |
Kijewo Królewskie |
|
Chełminiak Jakub |
VIII P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Chmara Hanna Bogusława |
VII P |
1596 |
Szkoła Podstawowa w Cekcynie |
Cekcyn |
|
Chmura Bianka Dobrawa |
VIII P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Choczyński Jakub |
VIII P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Chojecka Wiktoria Renata |
VIII P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Chomiuk Igor |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chorosz Julia Patrycja |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Cieszyńska Oliwia Maria |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czajkowska Karolina |
VIII P |
1584 |
Szkoła Podstawowa im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Borzyminie |
Borzymin |
|
Czepek Urszula |
VII P |
1537 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Czubaszek Cecylia |
VIII P |
5975 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Daab Karolina |
VIII P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Damska Katarzyna |
VII P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Daniecka Emilia |
VIII P |
1154 |
Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowej w Woli |
Wola |
|
Deka Dorota |
VII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Dolatowska Anna |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Drążek Maria |
VIII P |
1575 |
Szkoła Podstawowa w Bądkowie |
Bądkowo |
|
Drążyk Lena |
VIII P |
1707 |
Szkoła Podstawowa w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Drewniak Blanka Joanna |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Drzewiecka Eliza |
VIII P |
1819 |
Szkoła Podstawowa im. Anieli Hrabiny Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Dyrla Anna |
VIII P |
1528 |
Szkoła Podstawowa nr 62 im. Żołnierzy 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dzierżak Maria |
VIII P |
1468 |
Szkoła Podstawowa nr 28 im. prof. Henryka Arctowskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Ferster Amelia Katarzyna |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 następna >>>
|