strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt



























Konkursy Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty
Wybierz okres:
Wybierz konkurs:
regulamin ogólny konkursu regulamin szczegółowy konkursu informacje o konkursach
Startujące szkołyWyniki etapu szkolnegoWyniki etapu rejonowegoWyniki etapu wojewódzkiego


Terminarz: etap szkolny 2013.10.28, etap rejonowy 2013.11.28, etap wojewódzki 2014.03.01.

Wyniki etapu wojewódzkiego (lista finalistów i laureatów)
Szukaj
Sortuj w/g:  uczestników   nazwy szkoły
Uczestnik Klasa Id szkoły Nazwa szkoły Miejscowość Stan
Grzybowska Julia Magdalena III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Juraniec Tomasz III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Wróbel Michał Jacek III G 246 Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy Bydgoszcz
Lichocka Aleksandra III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Pufal Joanna III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Semrau Paula Agnieszka III G 88 Gimnazjum Akademickie w Toruniu Toruń
Zagozda Weronika III G 5344 Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu Inowrocław
Gańczewski Adam III G 382 Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie Rynarzewo
Ciborowska Paulina III G 389 Gimnazjum im. Stefana Wyszyńskiego w Żalnie Żalno
Ficerman Weronika III G 137 Gimnazjum nr 1 w Chełmży Chełmża
Oliński Piotr Paweł I G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Zdanowicz Szymon II G 150 Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu Toruń
Haracewiat Beata II G 160 Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Tomaszewska Patrycja II G 179 Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin
Chełmińska Maria Julianna III G 266 Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy Brodnica
Neumann Marcel Niklas III G 266 Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy Brodnica
Bartnik Eliza III G 165 Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy Kruszwica
Bartnik Elwira III G 165 Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy Kruszwica
Knopp Natalie Katarzyna III G 210 Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy Bydgoszcz
Pawłowski Oliwer, Szymon III G 212 Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy Bydgoszcz
Franaszek Jakub II G 267 Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku Włocławek
Śnieżawska Agata Maria III G 234 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Andrzejewski Aleksander Wojciech II G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Krajewski Jakub III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Macko Anna III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Retecki Kuba III G 241 Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy Bydgoszcz
Ciechanowski Hubert II G 305 Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu Toruń
Koralewski Sławomir III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Lewandowski Jędrzej III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Lussa Adam II G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Wilk Jakub III G 307 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy Bydgoszcz
Basa Weronika Aleksandra III G 338 Gimnazjum w Sypniewie Sypniewo
Całbecka Zofia III MII 675 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu Toruń
Kurek Estera III G 369 Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie - oddziały gimnazjalne Brzoza
Żurawska Natalia Sara II G 827 Prywatne Gimnazjum Zespołu Edukacji "WIEDZA" we Włocławku Włocławek
Klamecka Maria Jadwiga II G 1188 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi Aleksandrów Kujawski
Malczewska Paulina Jadwiga III G 1188 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi Aleksandrów Kujawski
Jaworski Adam III G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Sikorski Szymon III G 1221 Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku Włocławek
Wąsikowska Wiktoria II G 355 Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce Topólka
Kaliszewski Lars III G 1192 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne Gałczewko
Izbaner Maria III G 142 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie - oddziały gimnazjalne Koronowo
Piechowiak Wojciech Henryk III G 219 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne Inowrocław
Graban Kamil II G 141 Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza w Tucholi - oddziały gimnazjalne Tuchola
Dadzibóg Radosław III G 379 Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej - oddziały gimnazjalne Izbica Kujawska
Ataya Linda III G 175 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie Szubin
Drankowska Iga II G 139 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne Brodnica
Kowalska Izabella Maria II G 139 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne Brodnica
Robakowski Daniel III G 139 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne Brodnica
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
<<< poprzednia     [1]     następna >>>



© Copyright 2022 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl