|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Domarecka Katarzyna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Guttfeld Mikołaj Igor |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Poczwardowski Jędrzej |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Rożej Kajetan Piotr |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Głowacka Agata |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Trzcińska Julia Józefina |
II G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Betlejewski Michał Kamil |
III G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Lebiedziński Mateusz |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Stawska Marta |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Słomka Maciej |
III G |
181 |
Gimnazjum nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmnie |
Chełmno |
|
Nogaj Zuzanna Katarzyna |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dobrak Filip, Jakub |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Aranguren Wagner Marek |
III G |
216 |
Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Weber Krzysztof Michał |
II G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szot Karolina Joanna |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dylewska Katarzyna Aleksandra |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ignaczak Adam Piotr |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Śladewska Katarzyna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jazdon Michalina Maria |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Olter Krzysztof |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Nowak Tymoteusz |
III G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karłowski Michał |
II G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Barłóg Hubert |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bordewicz Grzegorz |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Woźny Wiktoria Weronika |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiśniewski Filip Marcin |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Płuciennik Jakub |
III G |
2990 |
Gimnazjum w Tucznie |
Tuczno |
|
Frączek Bartosz |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Urbańska Zofia |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Solarczyk Justyna |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Paradowski Kamil |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Brodziński Tomasz |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Biskup Szymon |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Czech Krzysztof |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Nowak Marcin Józef |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Trojan Małgorzata Alicja |
III G |
1178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie - oddziały gimnazjalne |
Żnin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] następna >>>
|