|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Gałgańska Agnieszka |
I G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gehrke Magdalena Georgina |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Głąb Bartosz Mateusz |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grąbczewski Zbigniew Wojciech |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Grzeszek Jakub |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karwowska Weronika Kinga |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaźmierska Aleksandra |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lato Weronika Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rajewska Alicja Paula |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Braor Nikola Roksana |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Cader Tomasz Jan |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Chmielarz Adrian Konrad |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ciesielska Gabriela |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Czaja Agata Zofia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dąbrowska Zofia Barbara |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dybowska Kamila |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Janczewski Aleksander William |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jankowska Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kust Damian Karol |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kwaśniewska Natalia Alicja |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Piotr Kajetan |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Majchrzak Jakub Piotr |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Maria Stanisława |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Patyna Tomasz Jan |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ryduchowska Anna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Sędziak Zuzanna Maja |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Sochacka Julia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Stępniewska Martyna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Tyburski Piotr Jacek |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wójcik Michał Mikołaj |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Filipiuk Aleksandra Maria |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Kowalczewska Aniela Anna |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Przybyliński Dawid |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Siemiątkowski Wiktor |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szkudłabska Natalia |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Jezierska Zuzanna |
I G |
5631 |
Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku |
Włocławek |
|
Czyż Tatiana |
I G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Zelmańska Izabela |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Kaczmarek Aleksandra |
III G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Jackowski Krystian |
III G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Ornacki Michał |
II G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Lamparski Łukasz |
II G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Racinowska Aleksandra Justyna |
III G |
116 |
Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Piotrkowie Kujawski |
Piotrków Kujawski |
|
Gil Szymon |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Gwizdała Jędrzej |
II G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Amin Mahmoud Kamil |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Ossowski Wojciech |
II G |
126 |
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Mrotek Michał Bernard |
I G |
140 |
Gimnazjum nr 1 Sępólnie Krajeńskim |
Sępólno Krajeńskie |
|
Zakrzewska Monika |
III G |
140 |
Gimnazjum nr 1 Sępólnie Krajeńskim |
Sępólno Krajeńskie |
|
Dąbrowski Tomasz |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 następna >>>
|