|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Brodowski Daniel Patryk |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karwowska Weronika Kinga |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaźmierska Aleksandra |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lato Weronika Maria |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chupka Konrad Tadeusz |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ciaranek Krzysztof |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Graczyk Maksymilian |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kostulski Stanisław Henryk |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kowalczyk Kacper Piotr |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kwaśniewska Natalia Alicja |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Maria Stanisława |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Piasek Adam |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Sudolski Jakub Mateusz |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Tułodziecka Wiktoria Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Zekin-Kompanowski Jakub |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Daroszewski Paweł |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Legumina Paulina |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wendt Tadeusz Piotr |
III G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Ciesielska Justyna Milena |
II G |
109 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Kruszewska Natalia Sylwia |
III G |
334 |
Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem |
Skępe |
|
Ratajczak Mikołaj Jakub |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Melerska Agnieszka |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Cieślak Julia |
III G |
134 |
Gimnazjum nr 1 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Kosela Emilia Magdalena |
II G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kubasik Janusz |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Wierzba Agnieszka Natalia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
KALKA KAMIL MATEUSZ |
II G |
170 |
Gimnazjum nr 2 w Piechcinie |
Piechcin |
|
Kołpa Weronika |
II G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Olejnik Hubert |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Mazurek Alan |
II G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Karpus Michał |
II G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Złotowska Weronika, Agata |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Patrycja |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kasak Kinga Marta |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Łaz Marcin |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dylewska Katarzyna Aleksandra |
I G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gołaszewska Martyna |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kotlarek Jan Witold |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pankau Magdalena |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Martyna Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Schneider Kacper |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szot Mateusz Maciej |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zdunek Karolina Barbara |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dworzecki Bartosz |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Graczyk Michał |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krupa Agata |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Nierebiński Jakub |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Powała Malwina |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Powała Martyna |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ołoś Paweł |
III G |
1183 |
Gimnazjum nr 9 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 następna >>>
|