|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kozłowska Aleksandra Maria |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Romański Krzysztof |
VI P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Zieliński Krzysztof |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Lewandowska Aleksandra |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Hejmanowski Szymon |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Gabrysiak Michał |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jezierska Zuzanna |
VI P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Otrzonsek Natalia |
VI P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Moska Stanisław |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Kluska Szymon |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Kotkiewicz Kacper |
VI P |
1443 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku |
Włocławek |
|
Goździk Aleksandra |
VI P |
1443 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku |
Włocławek |
|
Brzezińska Julia |
VI P |
1443 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku |
Włocławek |
|
Stasiak Dawid |
VI P |
1451 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Wiśniewska Marcelina |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Rydwelska Barbara |
VI P |
1325 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Mogilnie |
Mogilno |
|
Witucka Wiktoria |
VI P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Kądziela Mateusz Stanisław |
VI P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Brańka Jakub Jędrzej |
VI P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Ratajczak Jakub Szymon |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Pyć Jan Aleksander |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kuziemski Jakub |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Fąfara Julia Gabriela |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Zygowski Hubert Szymon |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Wojtalewicz Wiktor Michał |
VI P |
1436 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Koronowie |
Koronowo |
|
Bartoś Adrianna |
VI P |
1437 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Brzechwy w Barcinie |
Barcin |
|
Skabowski Łukasz |
VI P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Ołoś Patryk |
VI P |
1429 |
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bohaterów Westerplatte w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kozak Kacper |
V P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Polasik Julia |
VI P |
1427 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Mariana Turwida z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wilczyńska Sara Małgorzata |
VI P |
1423 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kamasz Stanisław Dawid |
VI P |
1423 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mroczka Zuzanna |
VI P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Maternowska Dorota Małgorzata |
VI P |
1421 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Komisji Edukacji Narodowej w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Maciejewski Michał |
VI P |
1419 |
Szkoła Podstawowa nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Listewnik Alicja |
VI P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Balcerzak Wojciech |
VI P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Dulęba Mikołaj |
VI P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawlak Jakub |
VI P |
1415 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Żukowska Zuzanna Maria |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Nowicka Marcelina |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Matras Hubert Stanisław |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Berent Katarzyna Renata |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Augustin Aleksandra |
VI P |
1411 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
GAUDEN MAGDALENA |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Żywiecka Agnieszka |
VI P |
1410 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Jakubowska Dominika |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Zakrzewska Julia |
VI P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Pawelski Mikołaj |
VI P |
1383 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Leszek Krzysztof |
VI P |
1392 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 5 następna >>>
|