|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kornatowski Grzegorz |
VI P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
DOBEK KACPER MATEUSZ |
VI P |
456 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciecha w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiśniewski Szymon |
VI P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Przywecka Martyna |
VI P |
1701 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olszewce im. Józefa Blechacza |
Olszewka |
|
Bogdan Stefan |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brymora Julia |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buchholz Kinga |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czapiewska Magdalena |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jurczyk Ewa |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kołomyjec Matylda |
V MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sitarek Jakub |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomaszewska Dominika |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gołaszewski Mateusz |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Górski Antoni |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Knut Paweł |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Korzeniewski Jakub |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Tomilov Sofia |
IV MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Darga Aleksandra |
VI P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Sokół Maja |
VI P |
817 |
Prywatna Szkoła Podstawowa w Zespole Edukacji "Wiedza" we Włocławku |
Włocławek |
|
Bukowski Karol |
VI P |
1332 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Mysłakówku |
Mysłakówko |
|
Jaromirska Julia Maria |
VI P |
1133 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Tomalak Marta Anna |
VI P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Lewandowska Anna Lidia |
VI P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Przybyszewski Michał |
VI P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Domarecka Katarzyna |
VI P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Rakoca Kacper Damian |
VI P |
1583 |
Szkoła Podstawowa im. 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Borównie |
Borówno |
|
Suliński Jan, Maciej |
VI P |
1772 |
Szkoła Podstawowa im. Alberta Abrahama Michelsona w Strzelnie |
Strzelno |
|
Weiss Grzegorz |
VI P |
1889 |
Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Łasinie |
Łasin |
|
Wiśniewska Maja |
VI P |
1889 |
Szkoła Podstawowa im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Łasinie |
Łasin |
|
Haraszkiewicz Martyna |
VI P |
1874 |
Szkoła Podstawowa im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Lewandowski Kamil |
VI P |
1874 |
Szkoła Podstawowa im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Szultka Jakub Zygmunt |
VI P |
1377 |
Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Zieliński Patryk Mariusz |
VI P |
1377 |
Szkoła Podstawowa im. gen. J.H. Dąbrowskiego w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Hejankowska Karolina Magdalena |
VI P |
1736 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Lubowiecka Martyna Krystyna |
VI P |
1736 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Pawlos Grzegorz Andrzej |
VI P |
1736 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Dziarkowska Patrycja |
VI P |
1886 |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem |
Skępe |
|
Kuźmińska Milena |
VI P |
1886 |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem |
Skępe |
|
Szymańska Monika Justyna |
VI P |
1886 |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem |
Skępe |
|
Kwaśniewska Aleksandra |
VI P |
1887 |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Książkach |
Książki |
|
Balcerak Erwin |
VI P |
1328 |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sucharskiego w Osięcinach |
Osięciny |
|
Dadzibóg Jakub |
VI P |
1715 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim |
Piotrków Kujawski |
|
Leśny Marcin Jakub |
VI P |
1823 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Wylatowie |
Wylatowo |
|
Lehmann Adrianna Martyna |
VI P |
1664 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Wojciechowski Adam |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Gerc Marek |
VI P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Nowak Jakub |
VI P |
1711 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku |
Paterek |
|
Piątkowski Hubert |
VI P |
1835 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łubiance |
Łubianka |
|
Jabłoński Jakub Jan |
VI P |
1728 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przysieku |
Stary Toruń |
|
Szczepaniak Miłosz Arkadiusz |
VI P |
1646 |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie |
Kruszyn |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 następna >>>
|