|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Niździński Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Patrycja Emilia |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Okruciński Michał |
III G |
1211 |
Publiczne Gimnazjum w Zbójnie |
Zbójno |
|
Olejarz Olga |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Olszewska Julia |
III G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Orłowicz Natalia |
III G |
458 |
Katolickie Gimnazjum Księży Pallotynów Gymnasium Culmense w Chełmnie |
Chełmno |
|
Osiak Oliwia |
III G |
386 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach |
Pluskowęsy |
|
Osińska Marta |
III G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Oskaldowicz Filip |
III G |
211 |
Gimnazjum nr 33 im. Hansa Christiana Andersena w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Owedyk Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawlicka Marianna |
III G |
283 |
Gimnazjum Publiczne im. Witolda Bielowskiego w Warlubiu |
Warlubie |
|
Piasecki Tomasz Jan |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Pietruszka Simona |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrkowska Julia |
III G |
1229 |
Publiczne Gimnazjum im. Piotra Tylickiego w Kowalu |
Kowal |
|
Piórkowski Jan Paweł |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Piórkowski Paweł Jan |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Plichta Karol |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Płuciennik Natalia |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Poćwiardowski Mikołaj Piotr |
III G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Polakowski Franciszek Aleksander |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Polniak Olga |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Przeczewska Karolina |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Przybyszewski Jakub Paweł |
III G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Przychodzka Weronika |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Raginia Zofia Aleksandra |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
RATAJCZYK GABRIELA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Ratajczyk Martyna |
III G |
1184 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Radziejowie |
Radziejów |
|
Reinhold Eliza |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Rosińska Agata Iga |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Rosowski Łukasz Maciej |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Rozmarynowska Aleksandra |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rumińska Zuzanna |
III G |
130 |
Gimnazjum nr 1 w Łysomicach |
Łysomice |
|
Rybak Zuzanna Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sikorska Aleksandra |
III G |
1190 |
Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Dobrem |
Dobre |
|
Skibowska Katarzyna |
III G |
272 |
Gimnazjum Publiczne nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie |
Lniano |
|
Skowronek Julia Małgorzata |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Sobiechowska Amelia |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sołtysińska Aleksandra |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Staroń Krzysztof Jan |
III G |
323 |
Gimnazjum w Książkach |
Książki |
|
Staszewska Weronika |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Stawiarz Anna Katarzyna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Strzeboński Jakub |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szarafiniak Weronika |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Szczechowski Michał |
III G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szczepaniak Wojciech Franciszek |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Szefke Katarzyna Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szewczak Amelia |
III G |
170 |
Gimnazjum nr 2 w Piechcinie |
Piechcin |
|
Szpila Dagmara |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Szwaba Aleksandra Ewa |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Szydłowski Aleksander |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 następna >>>
|