|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Orkisz Patryk Mariusz |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Świtała Stanisław Antoni |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Daniszewski Mikołaj Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kostulski Stanisław Henryk |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kotrych Zuzanna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Mieszkalski Mikołaj |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Piasek Adam |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pietruszewski Jakub |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Zekin-Kompanowski Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Głowacki Filip |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Jelonek Patrycja, Maria |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Paweł Daroszewski |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Ratajczak Konrad |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Chojnacki Kamil Krzysztof |
III G |
1207 |
Gimnazjum im. Bohaterów Września 1939 Roku w Starogrodzie |
Starogród |
|
Szymczak Mateusz |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Centkowska Katarzyna Helena |
III G |
109 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Ciesielska Justyna Milena |
III G |
109 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Pruchnicki Mateusz |
II G |
109 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Ostrowski Jakub |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
MILARSKI JAKUB |
II G |
112 |
Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie |
Rypin |
|
Jędryczka Michał Sławomir |
III G |
388 |
Gimnazjum im. ks. Piotra Sosnowskiego w Bysławiu |
Bysław |
|
Kozakiewicz Adam Jarosław |
I G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Nowak Wojciech Andrzej |
III G |
391 |
Gimnazjum im. Ziemie Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej |
Dąbrowa Biskupia |
|
Musiał Radosław |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Szwugier Dawid |
III G |
263 |
Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie |
Gniewkowo |
|
Grążawski Michał |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Koczorowska Magdalena Maria |
III G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Kudelski Maksymilian |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Oliński Piotr Paweł |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Ziędalski Eryk |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Dudziński Jan Maciej |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Nowek Adam Robert |
II G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kamiński Kacper |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Chojnowski Jan |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Naporowski Radosław |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Słomka Maciej |
II G |
181 |
Gimnazjum nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Chełmnie |
Chełmno |
|
Gołębiowski Mikołaj |
III G |
164 |
Gimnazjum nr 2 w Jankowicach |
Jankowice |
|
Poczwardowski Michał |
II G |
173 |
Gimnazjum nr 2 w Toruniu |
Toruń |
|
Romanowski Michał |
II G |
173 |
Gimnazjum nr 2 w Toruniu |
Toruń |
|
Głowacki Remigiusz |
III G |
182 |
Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Korzeński Radosław Adam |
III G |
182 |
Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Stasiak Adam Julian |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Kwiatkowski Jakub |
II G |
209 |
Gimnazjum nr 31 im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Jabłoński Szymon,Kajetan |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Centkowski Szymon Jakub |
II G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Grymuza Mikołaj Piotr |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Majchrowicz Gabriela |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Potocka Natalia |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Woźniak Klaudia Magdalena |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kocoń Sandra Sylwia |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|