|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Fabrowska Julia Agnieszka |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Eluszkiewicz Nikodem Piotr |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dykczyński Wojciech Jerzy |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Dybowska Kamila |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Dudzińska Weronika Maria |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Dudek Franciszek |
II G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Drzażdżynska Alicja |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Droż Katarzyna |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Drewa Filip, Paweł |
I G |
3043 |
Niepubliczne Gimnazjum International School of Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
Domański Witold Jan |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Dąbrowski Tomasz |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Dąbrowska Zofia Barbara |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ćwikliński Patryk |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Czyż Tatiana |
I G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Czynsz Mikołaj |
III G |
143 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Czerwonka Aneta Aleksandra |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Czermińska Anastazja Maria |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Czarnecki Jan |
I G |
1280 |
Społeczne Gimnazjum Językowe w Toruniu |
Toruń |
|
Czaja Agata Zofia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ciesielska Zuzanna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ciesielska Gabriela |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Cierniakowski Filip Andrzej |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Chwiałkowski Maksymilian Norbert |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chostenko Natalia |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Chojnowski Jan |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chodakowski Damian |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Chmielarz Adrian Konrad |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Chamier-Gliszczyński Jakub |
III G |
255 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Cader Tomasz Jan |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Buśkiewicz Julia Maria |
I G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buraczewski Wiktor |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buńkowski Kacper Sławomir |
II G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brunke Jan Andrzej |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brodnicki Kacper Ryszard |
II G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Braor Nikola Roksana |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Bonowicz Julia |
III G |
270 |
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jadwigi Jałowiec w Lipnie z klasami gimnazjalnymi |
Lipno |
|
Bobkowska Kamila Agata |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balcer Jacek |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Balak Aleksandra Julia |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Aranguren Wagner Marek |
I G |
216 |
Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Andrzejewski Aleksander Wojciech |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Amin Mahmoud Kamil |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Ament Nikolas |
II G |
3043 |
Niepubliczne Gimnazjum International School of Bydgoszcz |
Bydgoszcz |
|
Adamkiewicz Mateusz |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 [5] następna >>>
|