|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Górski Antoni |
V MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Górski Mateusz |
VI P |
1506 |
Szkoła Podstawowa nr 45 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Górzyńska Karolina |
VI P |
1474 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Lipnie |
Lipno |
|
Grabowska Zofia Karolina |
VI P |
1707 |
Szkoła Podstawowa w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Guździoł Zofia |
VI P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Haraszkiewicz Martyna |
VI P |
1874 |
Szkoła Podstawowa im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Hejankowska Karolina Magdalena |
VI P |
1736 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Hejmanowski Szymon |
VI P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jabłoński Jakub Jan |
VI P |
1728 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Przysieku |
Stary Toruń |
|
Jakubas Wiktor |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jakubowska Dominika |
VI P |
1404 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Świeciu |
Świecie |
|
Janiak Krzysztof Seweryn |
VI P |
1492 |
Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Janiak Miłosz |
VI P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Jaromirska Julia Maria |
VI P |
1133 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Jaworski Leszek Jan |
VI P |
1131 |
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza III Wielkiego w Szpetalu Górnym |
Szpetal Górny |
|
Jendrzejewski Dawid |
VI P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Jezierska Zuzanna |
VI P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Joachimiak Maciej Krzysztof |
V P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jurczyk Ewa |
VI MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaczan Aleksander |
V P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Kamasz Stanisław Dawid |
VI P |
1423 |
Szkoła Podstawowa nr 15 im. Teresy Ciepły z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kamieniarz Jakub |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Karabasz Kacper, Robert |
VI P |
1532 |
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaszewski Konrad Jędrzej |
VI P |
1504 |
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kądziela Mateusz Stanisław |
VI P |
1440 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie |
Żnin |
|
Kędra Jan |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kliniewski Mikołaj Józef |
VI P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kluska Szymon |
VI P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Knut Paweł |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kobusiński Marek Franciszek |
VI P |
1494 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie |
Chełmno |
|
KOŁACZYŃSKI FILIP JAKUB |
VI P |
1860 |
Szkoła Podstawowa w Wielkim Rychnowie |
Wielkie Rychnowo |
|
Kołomyjec Matylda |
V MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kontna Monika |
VI P |
1488 |
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Bohaterów 3 Pułku Lotnictwa Szturmowego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kopeć Remigiusz Mikołaj |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Kornatowski Grzegorz |
VI P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Korycka Zuzanna |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Korzeniewski Jakub |
VI MI |
673 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kotkiewicz Kacper |
VI P |
1443 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku |
Włocławek |
|
Kozak Kacper |
V P |
1425 |
Szkoła Podstawowa nr 16 im. płk. Zbigniewa Makowieckiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kozłowska Aleksandra Maria |
VI P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krawczak Filip |
VI P |
1501 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Krysztofiak Roksana Katarzyna |
VI P |
1916 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Rogowie |
Rogowo |
|
Kuciak Julia |
VI P |
1641 |
Szkoła Podstawowa w Kończewicach |
Kończewice |
|
Kuffel Zuzanna |
VI P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Kuziemski Jakub |
VI P |
1450 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Kuźmińska Milena |
VI P |
1886 |
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem |
Skępe |
|
Kwasigroch Antoni Jacek |
V P |
1479 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Konstytucji 3 Maja w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kwaśniewska Aleksandra |
VI P |
1887 |
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Książkach |
Książki |
|
Kwiatkowski Adam Kazimierz |
VI P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Kwiatkowski Jakub |
VI P |
1484 |
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Józefa Hallera w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 4 5 następna >>>
|