|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Grzybowska Julia Magdalena |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Juraniec Tomasz |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wróbel Michał Jacek |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lichocka Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pufal Joanna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Semrau Paula Agnieszka |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Zagozda Weronika |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Gańczewski Adam |
III G |
382 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Ciborowska Paulina |
III G |
389 |
Gimnazjum im. Stefana Wyszyńskiego w Żalnie |
Żalno |
|
Ficerman Weronika |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Oliński Piotr Paweł |
I G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Zdanowicz Szymon |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Haracewiat Beata |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tomaszewska Patrycja |
II G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Chełmińska Maria Julianna |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Neumann Marcel Niklas |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Bartnik Eliza |
III G |
165 |
Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Bartnik Elwira |
III G |
165 |
Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Knopp Natalie Katarzyna |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawłowski Oliwer, Szymon |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Franaszek Jakub |
II G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Śnieżawska Agata Maria |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Andrzejewski Aleksander Wojciech |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krajewski Jakub |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Macko Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retecki Kuba |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ciechanowski Hubert |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Koralewski Sławomir |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lewandowski Jędrzej |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lussa Adam |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wilk Jakub |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Basa Weronika Aleksandra |
III G |
338 |
Gimnazjum w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Całbecka Zofia |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Kurek Estera |
III G |
369 |
Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie - oddziały gimnazjalne |
Brzoza |
|
Żurawska Natalia Sara |
II G |
827 |
Prywatne Gimnazjum Zespołu Edukacji "WIEDZA" we Włocławku |
Włocławek |
|
Klamecka Maria Jadwiga |
II G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Malczewska Paulina Jadwiga |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Jaworski Adam |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Sikorski Szymon |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Wąsikowska Wiktoria |
II G |
355 |
Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Topólce |
Topólka |
|
Kaliszewski Lars |
III G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Izbaner Maria |
III G |
142 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie - oddziały gimnazjalne |
Koronowo |
|
Piechowiak Wojciech Henryk |
III G |
219 |
Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Graban Kamil |
II G |
141 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza w Tucholi - oddziały gimnazjalne |
Tuchola |
|
Dadzibóg Radosław |
III G |
379 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej - oddziały gimnazjalne |
Izbica Kujawska |
|
Ataya Linda |
III G |
175 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Drankowska Iga |
II G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Kowalska Izabella Maria |
II G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Robakowski Daniel |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] następna >>>
|