|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Szurpicki Mateusz Jan |
VI P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szuścicka Klaudia |
VII P |
1896 |
Szkoła Podstawowa w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Szweda Franciszek |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Szweda Maksymilian |
VI P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Szymański Kamil Janusz |
VI P |
1409 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Pablo Nerudy w Toruniu |
Toruń |
|
Szymański Paweł |
VII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Śliwińska Kalina |
VII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Śmigiel Natalia |
VI P |
1337 |
Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Parchaniu |
Parchanie |
|
TEREBIŃSKI JULIAN |
VI P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Tomasik Otylia Maria |
VII P |
2304 |
Szkoła Podstawowa nr 44 Mistrzostwa Sportowego |
Bydgoszcz |
|
Tomczykowski Kacper |
VI P |
1831 |
Szkoła Podstawowa w Zbicznie |
Zbiczno |
|
Tromska Olimpia |
VI P |
1471 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi |
Tuchola |
|
Ubysz Kamil Andrzej |
VII P |
1538 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku |
Włocławek |
|
Ujazdowski Kacper |
V P |
1589 |
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Juliana Kronenberga w Brzeziu |
Brzezie |
|
Ulman Aleksandra Anna |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Uniewska Dominika |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Walczak Sandra |
VII P |
1589 |
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Juliana Kronenberga w Brzeziu |
Brzezie |
|
Wegner Jakub Szymon |
VII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Wejman-Leszkiewicz Agata |
VII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Werder Kajetan Marek |
VII P |
1456 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Prymasa Stefana Kard. Wyszyńskiego z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
WESOŁOWSKA KAROLINA |
VII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Wesołowska Kinga |
VI P |
2924 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bożejewicach |
Żnin |
|
Wiczyńska Weronika |
VII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Wierzbińska Adrianna, Daria |
VII P |
1490 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Winiecki Maciej |
VII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Wiszniowski Juliusz |
V P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Wiśniewska Laura |
VII P |
1662 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Łążynie |
Łążyn |
|
Witkowicz Mateusz |
VI P |
1931 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Samsiecznie |
Samsieczno |
|
Witkowski Wiktor |
VII P |
1388 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Brodnicy |
Brodnica |
|
Wituła Hubert Karol |
VI P |
1361 |
Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach |
Drużyny |
|
Wojciechowska Agata |
VII P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Wojda Bartosz |
V P |
5975 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wojda Borys |
VI P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Wolentarski Piotr Jan |
VII P |
1410 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Wolska Alicja |
V P |
1460 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Toruniu |
Toruń |
|
Wołk Stanisław |
VI P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Wójtowicz Michał Jakub |
VI P |
1894 |
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie |
Brzoza |
|
Wrzesiński Andrzej Teofil |
VII P |
1134 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie |
Radziejów |
|
Wszelak Michalina |
VII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Wyszogrodzka Zofia |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Zajączkowska Agata |
VI P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Zalewski Filip |
VI P |
1671 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Maksymilianowie |
Maksymilianowo |
|
Załęgowska Zuzanna Zofia |
VI P |
1352 |
Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach |
Białe Błota |
|
Zawadzka Wiktoria |
VI P |
1412 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku |
Włocławek |
|
Zieliński Miłosz Franciszek |
VII P |
5959 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Zientara Hubert Cezary |
VI P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
Ziółkowska Julia Daria |
VII P |
1434 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Chełmnie |
Chełmno |
|
Zwiefka Hubert Paweł |
VI P |
1784 |
Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Świekatowie |
Świekatowo |
|
Żbikowski Michał |
VII P |
5956 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim |
Aleksandrów Kujawski |
|
Żurawicki Bartłomiej |
VII P |
1855 |
Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga w Ciechocinie |
Ciechocin |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 3 4 5 [6] następna >>>
|