|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Żygulski Konrad |
VII P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Nagala Olga Katarzyna |
VII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Wiśniewska Oliwia |
VI P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Kucharska Adriana Magdalena |
VII P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Siemiątkowska Marta |
VII P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Ibrahimova Hidzran |
VII P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Badaczewska Zuzanna Maria |
VII P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Carska Lena |
VII P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Gregrowicz Marcin |
VII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lisowska Marta Hanna |
VII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Pieczywok Jan Andrzej |
VII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Masłowska Marta |
VII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Taratuta Alicja |
VII P |
1486 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu |
Toruń |
|
Bilicka Oliwia |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Budnik Aleksandra Agnieszka |
VII P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gorączko Mikołaj Jan |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mikołajczyk Marcin Łukasz |
VII P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wiłnicki Krzysztof Kajetan |
VII P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Budzyńska Dominika |
VII P |
5351 |
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Polskich Olimpijczyków w Toruniu |
Toruń |
|
Banaszak Malwina |
VII P |
1323 |
Szkoła Podstawowa nr 36 im. Wincentego Wiernikowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dobies Kamil Artur |
VII P |
1496 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. 700 - lecia Brodnicy w Brodnicy |
Brodnica |
|
Kochanowska Zuzanna |
VII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Wiśniewska Anna |
VII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Nogalska Agata |
VII P |
1494 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie |
Chełmno |
|
Przystup Jerzy Antoni |
VII P |
1494 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kapela Hanna Aleksandra |
VII P |
1504 |
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ruszniak Martyna |
VII P |
5981 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
GAWROŃSKA ALICJA |
VII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
STĘPKA ZOFIA |
VII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
WESOŁOWSKA KAROLINA |
VII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Nasieniewska Ewa Maria |
VII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Przybył Ewa Karolina |
VII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Bogalecka Nina Joanna |
VII P |
1512 |
Szkoła Podstawowa nr 5 Integracyjna im. Szarych Szeregów we Włocławku |
Włocławek |
|
Jakubowska Lena |
VII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wesołowska Tamara |
VII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wróbel Kamil |
VII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Paul-Freundlich Róża Maria |
VII P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Borysiak Maksymilian |
VII P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czajkowska Nina |
VII P |
1529 |
Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dygulska Anna |
VII P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Spytek Marta,Julia |
VII P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Stablewska Emilia |
VII P |
1531 |
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Czesława Tańskiego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sobczak Marta Zuzanna |
VII P |
1540 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Toruniu |
Toruń |
|
Lewczak Ada Michalina |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Marcinkowska Marcelina |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Osmański Krzysztof Tomasz |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Przybysz Julia Anna |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Rauchfleisz Marek |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Sokala Maria Janina |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Stępniewska Agata Małgorzata |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 następna >>>
|