|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Pieczywok Jan Andrzej |
VII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Peret Agnieszka |
VII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Pawlewicz Klaudia |
VII P |
1368 |
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Działyniu |
Działyń |
|
Paul-Freundlich Róża Maria |
VII P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Paciorek Kalina |
VII MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Osmański Krzysztof Tomasz |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Nogalska Agata |
VII P |
1494 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wojska Polskiego w Chełmnie |
Chełmno |
|
Nasieniewska Ewa Maria |
VII P |
1511 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu |
Toruń |
|
Nagala Olga Katarzyna |
VII P |
1455 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Henryka Sucharskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Murawski Wiktor Filip |
VII P |
1697 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Nowych Świerczynach |
Nowe Świerczyny |
|
Murawska Zuzanna |
VI P |
1599 |
Szkoła Podstawowa im. Bartosza Głowackiego w Chrostkowie |
Chrostkowo |
|
Mularczyk Karolina |
VII P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Mikołajczyk Marcin Łukasz |
VII P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mikołaj Rygielski |
VII P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Menard Zuzanna Joanna |
VII P |
1130 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wielkim Komorsku |
Wielki Komorsk |
|
Mazurek Martyna |
VII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Masłowska Marta |
VII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Marjańska Maja |
VII P |
1933 |
Szkoła Podstwowa nr 18 im. Arkadego Fiedlera w Toruniu |
Toruń |
|
Marcinkowska Marcelina |
VII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Mańkowska Julia |
VII P |
1135 |
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 im. 1 Batalionu Morskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Łanoch Krzysztof Jan |
VII P |
1874 |
Szkoła Podstawowa im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej |
Dąbrowa Chełmińska |
|
Lisowska Marta Hanna |
VII P |
1476 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Lewczak Ada Michalina |
VI P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowski Michał |
VII P |
1863 |
Szkoła Podstawowa w Bursztynowie |
Bursztynowo |
|
Lasota Julia |
VII P |
1586 |
Szkoła Podstawowa w Brudnowie |
Brudnowo |
|
Kwidzyńska Amelia |
VII P |
1393 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Kwiatkowski Szymon Kacper |
VII P |
1628 |
Szkoła Podstawowa w Jarantowicach |
Jarantowice |
|
Kwiatkowska Milena Magdalena |
VII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Kucharska Adriana Magdalena |
VII P |
1457 |
Szkoła Podstawowa nr 21 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kubicka Klaudia |
VII P |
1402 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. mjr Henryka Sucharskiego w Rypinie |
Rypin |
|
Kozłowska Patrycja |
VI P |
1820 |
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Woli Wapowskiej |
Wola Wapowska |
|
Kowynia Angelika |
VII P |
1770 |
Szkoła Podstawowa w Strzelcach |
Strzelce |
|
Kołodziejczyk Malwina |
VI P |
1347 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaniu |
Lubanie |
|
Kochanowska Zuzanna |
VII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Kluska Maja |
VII P |
1835 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Łubiance |
Łubianka |
|
KARBOWIAK ALICJA MARTA |
VII P |
629 |
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kapela Hanna Aleksandra |
VII P |
1504 |
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jasińska Katarzyna Anna |
VII P |
5989 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Noblistów w Więcborku |
Więcbork |
|
Jakubowska Lena |
VII P |
1520 |
Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jabłońska Blanka Karolina |
VII P |
1452 |
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Jabczyńska Joanna |
VII P |
5987 |
Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Pallotynów SCHOLA CULMENSIS ELEMENTARIS |
Chełmno |
|
Ibrahimova Hidzran |
VII P |
1458 |
Szkoła Podstawowa nr 22 im. Janusza Korczaka we Włocławku |
Włocławek |
|
Herbowska Oliwia |
VII P |
1447 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Hausman Jakub Kacper |
VII P |
1414 |
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Synów Pułku w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Guss Julia Wiktoria |
VII P |
1453 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Gregrowicz Marcin |
VII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gralak Alicja |
VII P |
5712 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Gozdek Stanisław Andrzej |
VII P |
1420 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Generała Władysława Sikorskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gorączko Mikołaj Jan |
VI P |
1327 |
Szkoła Podstawowa nr 32 im. Floriana Kaji z Oddziałami Sportowymi i Dwujęzycznymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Golis Lidia |
VII P |
1418 |
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] 3 następna >>>
|