|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Plata Anna Maria |
III G |
369 |
Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie - oddziały gimnazjalne |
Brzoza |
|
Piskor Weronika |
III G |
126 |
Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Pruszczu |
Pruszcz |
|
Pipczyński Mateusz |
III G |
1211 |
Publiczne Gimnazjum w Zbójnie |
Zbójno |
|
Piórkowska Agnieszka |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piotrowski Wiktor Kajetan |
I G |
209 |
Gimnazjum nr 31 im. Józefa Piłsudskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrowski Sebastian Szymon |
II G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrowski Norman |
II G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piotrowska Matylda |
I G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Piotrowska Marta Maria |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Piotrowska Joanna |
III G |
1170 |
Publiczne Gimnazjum im Wł. St. Reymonta w Bądkowie |
Bądkowo |
|
Pindelska Aleksandra |
II G |
200 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu |
Świecie |
|
Pilat Weronika Julia |
III G |
383 |
Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Nowej Wsi Wielkiej |
Nowa Wieś Wielka |
|
Pilarski Maciej |
III G |
1182 |
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Żninie |
Żnin |
|
Pik Paulina |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Piętowski Adam |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Pietrzykowska Matylda |
II G |
1222 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku - oddziały gimnazjalne |
Ciechocinek |
|
Pietrzak Tomasz Ariel |
III G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Pietrzak Nadia Agata |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pietrzak Aleksandra |
I G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Pietruszka Mateusz Jan |
II G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Pietruszka Helena Maria |
III G |
308 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Jana Bosko w Toruniu |
Toruń |
|
Pietruszewski Jakub |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pieróg Kacper |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Pieczyńska Daria |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Pieczka Julia |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pieciun Dominik |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piechowski Michał Oskar |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Piątkowski Mateusz Jan |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Piątkowska Weronika Wiktoria |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Piątkowska Barbara Maria |
I G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piaskowska Justyna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Piasek Adam |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Piasecki Adam Jan |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Piasecka Julia |
II G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Pesta Maciej |
III G |
1176 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Lipnie |
Lipno |
|
Persak Julia,Joanna |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Perdjon Jakub |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Peplińska Aleksandra |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Pąk Mateusz |
I G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Pawłowski Michał |
III G |
258 |
Gimnazjum nr 8 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Pawłowski Kacper |
III G |
269 |
Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Zespole Szkół nr 1 w Rypinie |
Rypin |
|
Pawłowski Dominik Leonard |
III G |
262 |
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Pawlak Oliwia Anastazja |
I G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Pawlak Julia Aniela |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Pawlak Jędrzej Wojciech |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawlak Jakub |
III MII |
674 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pawlak Adrianna |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Pawikowski Mateusz |
II G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Paul Dominik Patryk |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Patyra Weronika |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 następna >>>
|