|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Ziemlewicz Piotr |
III G |
334 |
Gimnazjum im. Kościeleckich w Skępem |
Skępe |
|
Zieliński Wiktor Jacek |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Zieliński Jakub |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Ziegert Klara Ewa |
III G |
106 |
Szkoła Podstawowa w Bobrowie - oddziały gimnazjalne |
Bobrowo |
|
Zdrojewski Wiktor Piotr |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zalewska Agata |
II MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Zaleski Grzegorz |
II G |
827 |
Prywatne Gimnazjum Zespołu Edukacji "WIEDZA" we Włocławku |
Włocławek |
|
Wrzesiński Cezary Łukasz |
III G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wójcik Michał Mikołaj |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Wojciechowski Aleksander Jerzy |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Włoch Weronika Anna |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Witkowski Kajetan Wit |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Witka-Jeżewski Mateusz |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Witczak Wiktoria Joanna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Wilczyński Nikodem |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Wielichowski Eliasz Krzysztof |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wielewicki Marcin |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Widła Kinga Katarzyna |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Wewiórski Aleksander Krzysztof |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wesołowski Kamil |
III G |
1190 |
Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Dobrem |
Dobre |
|
Wesołowski Jan Piotr |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Welz Robert |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Waśkiewicz Jakub |
II G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Warchulski Jarosław Jerzy |
II G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Wanke Julia |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Walendowski Jakub Paweł |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Tyburski Piotr Jacek |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Trawiński Dominik |
III G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Todek Jan Paweł |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Teske Marek Jan |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Terzyk Mikołaj |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Tarczykowski Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Świtalski Bartosz |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Świadek Aleksandra |
III G |
158 |
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Szymczak Bartłomiej Wojciech |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szymański Jakub |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Szwajcer Aleksander Tomasz |
III G |
1217 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera w Nowem - oddziały gimnazjalne |
Nowe |
|
Szmulewicz Adrianna |
III G |
346 |
Gimnazjum im. Anieli hr. Potulickiej w Wojnowie |
Wojnowo |
|
Szczerbetka Łukasz |
III G |
1219 |
Publiczne Gimnazjum w Raciążku |
Raciążek |
|
Szatlach Kacper Adam |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szaroleta Mikołaj |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Suski Jakub |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Sudolski Jakub Mateusz |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Suchanecki Jędrzej |
III G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Strebejko Albert Szymon |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Sowiński Michał |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Słupczewski Bartosz Łukasz |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Skotarczak Wiktor Mikołaj |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Skonieczny Szymon |
III G |
111 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu |
Choceń |
|
Sieradzki Szymon Piotr |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 następna >>>
|