|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Wiak Bartłomiej |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Szwajkowska Marta |
II G |
152 |
Gimnazjum nr 12 im. Karola Wojtyły we Włocławku |
Włocławek |
|
Baranowska Marta |
II G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
KRYSIAK PATRYK |
II G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
MANELSKI WOJTEK |
II G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
STACHERA WIKTOR |
II G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Truchan Franciszek |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Izdebska Amelia Izabella |
II G |
156 |
Gimnazjum nr 15 Sportowe w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Glanert Wiktoria Oliwia |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Owczarzak Zofia |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Rutecka Paulina |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szykowna Emilia Anna |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ziółkowska Paulina |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dąbrowski Jędrzej |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Czyżewska Natalia |
III G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lisewska Paulina |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Rojek Monika |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Szefler Martyna |
II G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Zygnerska Wiktoria Monika |
II G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Ramowska Joanna |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Michalska Kamila |
III G |
182 |
Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Majbrodzka Katarzyna |
III G |
183 |
Gimnazjum nr 21 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Marchlewski Paweł |
III G |
200 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu |
Świecie |
|
Lewandowski Adam Wojciech |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Rutkowska Agata |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Opala Julia |
II G |
343 |
Gimnazjum nr 3 im. Stanisława Broniewskiego "Orszy" w Wałdowie Szlacheckim |
Wałdowo Szlacheckie |
|
Kozianowski Łukasz |
II G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Ograbek Szymon |
III G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Olech Weronika |
III G |
203 |
Gimnazjum nr 3 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Baumgart Jakub |
II G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kulik Katarzyna |
II G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kwaśnik Katarzyna |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Żarek Katarzyna Kinga |
II G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Kaczanowska Jowita |
III G |
220 |
Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Pawelec Sylwia Maria |
III G |
220 |
Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Grucznie |
Gruczno |
|
Rzepka Wojciech Jan |
I G |
226 |
Gimnazjum nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Chrzanowska Sara Iwona |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Karbowska Julia |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Moszczyńska Sandra |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Zielińska Joanna Maria |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Łuczak Aleksandra Anna |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Matus Oskar |
III G |
222 |
Gimnazjum nr 4 w Chełmnie |
Chełmno |
|
Kozłowska Joanna |
III G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Kozłowski Wojciech |
II G |
221 |
Gimnazjum nr 4 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Folmer Weronika |
III G |
362 |
Gimnazjum nr 4 w Rudzie |
Ruda |
|
Wielochowski Dominik |
III G |
362 |
Gimnazjum nr 4 w Rudzie |
Ruda |
|
Białczyk Aleksandra |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Lenska Agata |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Morawska Anna Weronika |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Retman Patrycja Maria |
III G |
234 |
Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 2 [3] 4 5 6 7 8 następna >>>
|