|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Andrzejewski Aleksander Wojciech |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Antosz Weronika Anna |
II G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Aranin Karolina |
III G |
1218 |
Publiczne Gimnazjum w Górsku |
Górsk |
|
Ataya Linda |
III G |
175 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie |
Szubin |
|
Bartnik Eliza |
III G |
165 |
Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Bartnik Elwira |
III G |
165 |
Gimnazjum nr 2 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Basa Weronika Aleksandra |
III G |
338 |
Gimnazjum w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Borkowski Miłosz Marek |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Boruczkowska Paulina |
III G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Brzezicka Agnieszka |
II G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Całbecka Zofia |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Chełmińska Maria Julianna |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Chodur Klaudia Kinga |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chojna Joanna |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Ciborowska Paulina |
III G |
389 |
Gimnazjum im. Stefana Wyszyńskiego w Żalnie |
Żalno |
|
Ciechanowski Hubert |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Czemerys Kamil Mateusz |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dadzibóg Radosław |
III G |
379 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej - oddziały gimnazjalne |
Izbica Kujawska |
|
Dankowska Judyta |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Dąbrowski Dawid |
II G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Drankowska Iga |
II G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Ficerman Weronika |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Formuszewicz Patrycja |
III G |
2503 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku - oddziały gimnazjalne |
Osielsko |
|
Franaszek Jakub |
II G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Gabińska Daria |
III G |
1190 |
Publiczne Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Dobrem |
Dobre |
|
Gańczewski Adam |
III G |
382 |
Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Rynarzewie |
Rynarzewo |
|
Górecka Weronika |
I G |
205 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Graban Kamil |
II G |
141 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. dra Kazimierza Karasiewicza w Tucholi - oddziały gimnazjalne |
Tuchola |
|
Grochowski Maciej |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gruszka Agata |
III G |
392 |
Gimnnazjum nr 5 w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Grzybowska Julia Magdalena |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Haracewiat Beata |
II G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Hejmann Edyta |
II G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Izbaner Maria |
III G |
142 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Koronowie - oddziały gimnazjalne |
Koronowo |
|
Jabłońska Agnieszka |
III G |
275 |
Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Jankowska Aleksandra |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Jarecka Aleksandra Kornelia |
III G |
385 |
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Mroczy - oddziały gimnazjalne |
Mrocza |
|
Jasiak Julia |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Jasiewicz Aleksandra |
III G |
2835 |
Niepubliczne Gimnazjum w Gołkowie |
Gołkowo |
|
Jaworski Adam |
III G |
1221 |
Publiczne Gimnazjum im ks. Jana Długosza we Włocławku |
Włocławek |
|
Jóźwicka Emilia |
I G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Juraniec Tomasz |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kaliszewski Lars |
III G |
1192 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie - oddziały gimnazjalne |
Gałczewko |
|
Kijanowski Dominik |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Klamecka Maria Jadwiga |
II G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Klaus Pola |
II G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Knopp Natalie Katarzyna |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Koralewski Sławomir |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Koślicki Andrzej |
III G |
137 |
Gimnazjum nr 1 w Chełmży |
Chełmża |
|
Kowalska Daria |
II G |
183 |
Gimnazjum nr 21 im. Tony'ego Halika w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|