|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Kamińska Amelia |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Frączek Irmina Jagoda |
VIII P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Chabowski Kacper |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Mazurowski Paweł |
VIII P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Korpusińska Daria Sylwia |
VIII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Budzeń Patrycja |
VIII P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Starzyńska Oliwia |
VII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Szanciło Helena Faustyna |
VIII P |
5971 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jana Pawła II z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu |
Toruń |
|
Błaszkiewicz Wiktor |
VIII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Kamińska Alicja Maja |
VII P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kolasińska Alicja |
VIII P |
1512 |
Szkoła Podstawowa nr 5 Integracyjna im. Szarych Szeregów we Włocławku |
Włocławek |
|
Szymański Jakub Mikołaj |
VIII P |
1526 |
Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Olejnik Szymon |
VIII P |
1530 |
Szkoła Podstawowa nr 64 im. 650-lecia Bydgoszczy w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Pietrzyk Mikołaj Andrzej |
VIII P |
1534 |
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Toruniu |
Toruń |
|
Karpińska Dominika |
VIII P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Kujawa Dominik Józef |
VIII P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Sadowska Natasza Regina |
VI P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gryń Mateusz |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Juźków Michał Aleksander |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Majewska Wiktoria |
VIII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Stachura Kornelia |
VIII P |
1625 |
Szkoła Podstawowa w Janikowie |
Janikowo |
|
Dorau Paweł Karol |
VIII P |
1871 |
Szkoła Podstawowa w Łabiszynie |
Łabiszyn |
|
Krygier Alan Adam |
VIII P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Wierzbicka Laura |
VIII P |
1691 |
Szkoła Podstawowa w Niemczu |
Niemcz |
|
Antończyk Kacper Stanisław |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Bawej Aleksandra Inga |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Bejgier Antonina Justyna |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Krystowczyk Mateusz Zbigniew |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Wojtycka Inga Anna |
VII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Bielanowska Weronika |
VIII P |
1805 |
Szkoła Podstawowa w Wąpielsku |
Wąpielsk |
|
Krajewska Milena |
VIII P |
1805 |
Szkoła Podstawowa w Wąpielsku |
Wąpielsk |
|
Szypczyńska Oliwia |
VIII P |
1811 |
Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie |
Wielkie Leźno |
|
Czarnowska Antonina |
VIII P |
1845 |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
Wrocki |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia 1 [2] następna >>>
|