|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Antończyk Kacper Stanisław |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Bagińska Agata Marta |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Balcer Mikołaj Marian |
VII MI |
672 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Baranowski Mateusz |
VIII P |
1277 |
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Bawej Aleksandra Inga |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Bejgier Antonina Justyna |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Białczak Karolina |
VIII P |
1454 |
Szkoła Podstawowa nr 20 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Biegajska Karolna Wiktoria |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Bielanowska Weronika |
VIII P |
1805 |
Szkoła Podstawowa w Wąpielsku |
Wąpielsk |
|
Błaszkiewicz Wiktor |
VIII P |
1515 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie |
Lipno |
|
Bonk Michał |
VIII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Buczek Julita |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Budzeń Patrycja |
VIII P |
1500 |
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Solcu Kujawskim |
Solec Kujawski |
|
Chabowski Kacper |
VIII P |
1464 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Charlińska Maria Wiktoria |
VII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Czarnowska Antonina |
VIII P |
1845 |
Szkoła Podstawowa we Wrockach |
Wrocki |
|
Czupryńska Julia |
VII P |
1840 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Obrowie |
Obrowo |
|
Czyżewski Tomasz Kosma |
VIII P |
1275 |
Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Derela Hanna Sylwia |
VIII P |
1914 |
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce |
Topólka |
|
Dorau Paweł Karol |
VIII P |
1871 |
Szkoła Podstawowa w Łabiszynie |
Łabiszyn |
|
Frączek Irmina Jagoda |
VIII P |
1463 |
Szkoła Podstawowa nr 24 im. Bohaterów Września 1939 w Toruniu |
Toruń |
|
Gardzisz Filip |
VIII P |
1913 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krusinie |
Krusin |
|
Gazda Tymon |
VIII P |
3018 |
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Butterfly School" |
Toruń |
|
Glazik Tymon Dominik |
VIII P |
1901 |
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Bysławiu |
Bysław |
|
Głowacka Łucja |
VIII P |
1373 |
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Jakcicach |
Jaksice |
|
Gniadek Nadia |
VII P |
1646 |
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie |
Kruszyn |
|
Gordon Oliwia |
VIII P |
1890 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Gryń Mateusz |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Helt Łukasz |
VIII P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Jankowska Weronika |
VIII P |
455 |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. ks. Władysława Demskiego w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Juźków Michał Aleksander |
VIII P |
454 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Toruniu |
Toruń |
|
Kabat Radosław |
VIII P |
1774 |
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie |
Sypniewo |
|
Kalińska Nina |
VIII P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Kamińska Alicja Maja |
VII P |
1514 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. płk Stanisława Sitka w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Kamińska Amelia |
VIII P |
1462 |
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Kamińska Julia |
VIII P |
3049 |
Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach |
Chełmce |
|
Karpińska Dominika |
VIII P |
1542 |
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Stanisławy Jaworskiej w Toruniu |
Toruń |
|
Kolasińska Alicja |
VIII P |
1512 |
Szkoła Podstawowa nr 5 Integracyjna im. Szarych Szeregów we Włocławku |
Włocławek |
|
Kołodzicka Dominika |
VII P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Korpusińska Daria Sylwia |
VIII P |
1481 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego w Toruniu |
Toruń |
|
Krajewska Milena |
VIII P |
1805 |
Szkoła Podstawowa w Wąpielsku |
Wąpielsk |
|
Krygier Alan Adam |
VIII P |
1668 |
Szkoła Podstawowa w Łysomicach |
Łysomice |
|
Krystowczyk Mateusz Zbigniew |
VIII P |
2689 |
Szkoła Podstawowa w Osielsku |
Osielsko |
|
Kujawa Dominik Józef |
VIII P |
1574 |
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. bł. Laury Vicuna w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kwiatkowska Klaudia Anna |
VII P |
1424 |
Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu im. Wandy Szuman |
Toruń |
|
LEWIŃSKI MICHAŁ |
VII P |
1128 |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Kamińskiego w Lubrańcu |
Lubraniec |
|
Majewska Wiktoria |
VIII P |
1592 |
Szkoła Podstawowa w Brzozówce |
Brzozówka |
|
Makowska Lidia Helena |
VIII P |
1898 |
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce |
Mała Nieszawka |
|
Mazurowski Paweł |
VIII P |
1470 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie |
Rypin |
|
Meler Krystian |
VIII P |
1413 |
Szkoła Podstawowa nr 12 z Odziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 następna >>>
|