|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamska Alicja |
III G |
216 |
Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Antos Zuzanna |
III G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Augustynowicz Anna |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Baran Aleksandra, Maria |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Baranowski Szymon Dominik |
III G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Bąk Julia |
III G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Bereda Jan Andrzej |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Biedrzycka Greta Izabela |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Błaszak Barbara Krystyna |
III G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Brymora Julia |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Butkiewicz Joanna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Chojnicka Julia |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Cnotek Maksymilian |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Czarnecki Paweł |
III G |
333 |
Gimnazjum w Pokrzydowie |
Pokrzydowo |
|
Dzik Alicja Joanna |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Fafiński Franciszek |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Fornalik Agnieszka Anna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Frąc Agata |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Frąckowiak Judyta |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Frączek Bartosz |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Galij Agnieszka |
II G |
244 |
Gimnazjum nr 53 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gimel Zuzanna Magdalena |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Górna Agata Barbara |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Haj Obeid Esmail |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Hejmanowska Magdalena |
III G |
239 |
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku - oddziały gimnazjalne |
Włocławek |
|
Hulisz Agnieszka |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Ignaczak Adam Piotr |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jabłońska Oliwia |
II G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Jakubowska Wiktoria Zuzanna |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Jankierska Zuzanna |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Jankowski Patryk Marcin |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Justyńska Małgorzata |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Kabacińska Iga Maria |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Karbownik Julia |
III G |
331 |
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich w Papowie Biskupim - oddziały gimnazjalne |
Papowo Biskupie |
|
Karbownik Katarzyna Emilia |
III G |
329 |
Gimnazjum w Ostromecku |
Ostromecko |
|
Kaszubowska Zofia Magdalena |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Klimowska Marta |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Kmiołek Edgar |
III G |
1220 |
Publiczne Gimnazjum Stawkach |
Stawki |
|
Kobus-Błachnio Aleksandra Maria |
III G |
208 |
Gimnazjum nr 31 im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
KOWALSKA Karolina Katarzyna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kowalska Weronika Magdalena |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Kozłowska Aleksandra Maria |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krajewski Radosław Nikodem |
II G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
KRETOWICZ Julia Jolanta |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Krokowska Martyna |
III G |
178 |
Szkoła Podstawowa nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Krzemińska Kamila |
III G |
200 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Świeciu |
Świecie |
|
Kuć Weronika |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Kuffel Zuzanna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kwiatkowska Alicja |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Leśniewska Weronika Katarzyna |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|