|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Adamczyk Martyna |
III G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Adamska Alicja |
II G |
216 |
Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Altmajer Pola Aleksandra |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ambroziewicz Julia |
III G |
179 |
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie |
Grębocin |
|
Andruszkiewicz Jacenty Jan |
II G |
147 |
Gimnazjum nr 10 im. Komisji Edukacji Narodowej w Toruniu |
Toruń |
|
Andryańczyk Martyna Anna |
III G |
247 |
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Andryjańczyk Weronika |
III G |
105 |
Gimnazjum im. hm. Janka Bytnara "Rudego" w Lubieniu Kujawskim |
Lubień Kujawski |
|
Andrzejewska Julia |
II G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Antos Zuzanna Maria |
II G |
1179 |
Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego w Radziejowie |
Radziejów |
|
Augustin Aleksandra |
II G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Augustynowicz Anna |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Baksalary Damian Jakub |
III G |
268 |
Gimnazjum Powiatowe w Tucholi |
Tuchola |
|
Balewska Dominika |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Balmowski Jakub Radosław |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Baran Aleksandra, Maria |
II G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
BARANOWSKA MARTA |
III G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Baranowski Szymon Dominik |
II G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Baumgart Jakub |
III G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
BĄK JULIA |
II G |
1226 |
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim - oddziały gimnazjalne |
Kowalewo Pomorskie |
|
Bąk Weronika |
III G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Bejger Paulina Monika |
III G |
370 |
Gimnazjum im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu |
Golub-Dobrzyń |
|
Bełcikowska Wiktoria Ruta |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bereda Jan Andrzej |
II G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Berent Marcin |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Biedrzycka Greta Izabela |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Biedzińska Magdalena |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Błachowiak Wiktoria |
II G |
318 |
Gimnazjum w Janikowie |
Janikowo |
|
Błaszak Barbara Krystyna |
II G |
197 |
Szkoła Podstawowa nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Błaszczyk Dominika Anna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Błażejewska Natalia Magdalena |
II G |
182 |
Gimnazjum nr 20 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Błażkiewicz Marta |
III G |
1194 |
Publiczne Gimnazjum w Karnkowie |
Karnkowo |
|
Bochman Michał |
II G |
379 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Augustyna Słubickiego w Izbicy Kujawskiej - oddziały gimnazjalne |
Izbica Kujawska |
|
Bociańska Martyna Zuzanna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bociek Jakub Kamil |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Bollin Paweł |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Bońdos Patryk Tomasz |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Borkowska Zuzanna Monika |
III G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Borowicz Miłosz |
II G |
242 |
Gimnazjum nr 51 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bronisławski Robert |
III G |
217 |
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułków z Oddziałami Integracyjnymi w Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy - oddziały gimnazjalne |
Bydgoszcz |
|
Brudnicki Jakub |
II G |
254 |
Gimnazjum nr 7 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Włocławku |
Włocławek |
|
Brykała Anna |
II G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Brymora Julia |
II G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzechczyn Ida Melissa |
III G |
261 |
Gimnazjum nr 9 im. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brzykcy Julia |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buczkowska Klaudia |
III G |
386 |
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Pluskowęsach |
Pluskowęsy |
|
Bukowska Sara Agnieszka |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Buler Dominika |
III G |
136 |
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu - oddziały gimnazjalne |
Grudziądz |
|
Buławska Dominika |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Burdach Anna |
III MII |
675 |
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia w Toruniu |
Toruń |
|
Burtowicz Julia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna >>>
|