|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Anuszewska Klaudia |
III G |
1282 |
Społeczne Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Toruniu |
Toruń |
|
Bajtkiewicz Maciej |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Baranowska Marta |
II G |
155 |
Gimnazjum nr 14 w Toruniu |
Toruń |
|
Bauer Wiktor |
III G |
120 |
Gimnazjum Integracyjne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Baumgart Jakub |
II G |
201 |
Gimnazjum nr 3 w Zbrachlinie |
Zbrachlin |
|
Belter Jakub Jan |
III G |
402 |
I Katolickie Gimnazjum im. króla Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Berska Maria Zuzanna |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Betlej Karolina |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Będziechowska Marta Lidia |
III G |
132 |
Gimnazjum nr 1 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wąbrzeźnie |
Wąbrzeźno |
|
Białczyk Aleksandra |
III G |
233 |
Gimnazjum nr 46 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Blonkowska Joanna |
III G |
168 |
Zespół Szkół - Liceum Ogólnokształcące im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi w Dobrzejewicach |
Dobrzejewice |
|
Błachowiak Katarzyna |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Błaszczyk Dominika Anna |
II G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Boniek Wiktoria Marcelina |
II G |
305 |
Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu |
Toruń |
|
Borkowska Marta Anna |
II G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Borkowska Paula |
III G |
236 |
Gimnazjum nr 49 im. Leona Kruczkowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Borkowska Zuzanna Monika |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Boroń Emilia |
III G |
307 |
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Borowicz Patryk |
III G |
1230 |
Publiczne Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Janowcu Wielkopolskim |
Janowiec Wielkopolski |
|
Borzych Michalina Julia |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Brodowski Daniel Patryk |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Brunath Klaudia Aleksandra |
III G |
110 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ryńsku |
Ryńsk |
|
Buler Rafał |
III G |
317 |
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim |
Jabłonowo Pomorskie |
|
Burduk Jakub Mateusz |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Bydałek Julia Klaudia |
III G |
330 |
Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Pakości - oddziały gimnazjalne |
Pakość |
|
Cabańska Aleksandra Anna |
III G |
143 |
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Św. Wojciecha w Inowrocławiu - oddziały gimnazjalne |
Inowrocław |
|
Chmura Anna |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chrzanowska Sara Iwona |
III G |
267 |
Gimnazjum nr 4 im. Organizacji Narodów Zjednoczonych we Włocławku |
Włocławek |
|
Chudy Aleksandra Senora |
III G |
243 |
Gimnazjum nr 52 im. Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Chupka Konrad Tadeusz |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Cieciórska Aleksandra Anna |
III G |
3053 |
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu z klasami dotychczasowego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4 w Toruniu - oddziały gimnazjalne |
Toruń |
|
Cienkowski Tomasz |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Cierzniakowska Agata Beata |
III G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ciesielska Gabriela |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ciesielski Łukasz Arkadiusz |
II G |
235 |
Gimnazjum nr 48 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czachorowska Marta |
II G |
270 |
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jadwigi Jałowiec w Lipnie z klasami gimnazjalnymi |
Lipno |
|
CZAJA GRZEGORZ |
III G |
280 |
Gimnazjum Publiczne w Górznie |
Górzno |
|
Czajkowski Maciej Stanisław |
II G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Czapiewska Magdalena Anna |
I G |
241 |
Gimnazjum nr 50 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czarnowska Dominika |
II G |
388 |
Gimnazjum im. ks. Piotra Sosnowskiego w Bysławiu |
Bysław |
|
Czyżewska Natalia |
III G |
177 |
Gimnazjum nr 2 im. Andrzeja Szwalbego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Dallige Wiktor |
I G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Dawiec Julia Joanna |
II G |
113 |
Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich |
Złotniki Kujawskie |
|
Dąbrowski Jędrzej |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Dąbrowski Michał |
III G |
381 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ziemi Świeckiej w Świeciu - oddziały gimnazjalne |
Świecie |
|
Dikau Wiktoria |
III G |
139 |
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy - oddziały gimnazjalne |
Brodnica |
|
Dobrzyńska Monika Faustyna |
III G |
358 |
Gimnazjum w Bielicach |
Bielice |
|
Domańska Weronika |
III G |
326 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łochowie |
Łochowo |
|
Doniek Agata |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Dorocka Weronika Justyna |
III G |
1188 |
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim z oddziałami gimnazjalnymi |
Aleksandrów Kujawski |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 4 5 6 7 8 następna >>>
|