strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla dyrektorów i samorządów  Jesteś w dziale dla dyrektorów i samorządów » Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach » Głos należy do Ciebie

2015-11-26 13:40 / 5933   M. Bazelak dla dyrektorów i samorządów
Lista szkół zgłoszonych na Debatę "Głos należy do Ciebie"

Zgłoszenia szkół - Debata „Głos należy do Ciebie”

30.11.2015 – Grudziądz

 

1.

Gimnazjum nr 4 im. ONZ

we Włocławku

  1. Martyna Szpulecka
  2. Adrianna Maciejewska
  3. Jan Woźnicki
  4. Piotr Ziarkowski
  5. Oliwia Łuczak
  6. Jakub Izraelski
  7. Filip Wawrzonkowski
  8. Konrad Winny
  9. Martyna Winiecka
  10. Adam Wojnowski
  11. Filip Butrykowski
  12. Wojciech Kudelski
  13. Adrianna Urban
  14. Jakub Morawski
  15. Hubert Morawski
  16. Kacper Lewandowski
  17. Maja Jasińska
  18. Damian Żuchowski

Opiekunowie:

Agata Wiśniewska, Natalia Ziółkowska

2.

Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Choceniu

 

Społeczna Zasadnicza Szkoła Zawodowa im. Adama Mickiewicza w Choceniu

  1. Gołębiewska Patrycja
  2. Jernalczyk Michał 
  3. Raczkowski Grzegorz 
  4. Góralska Martyna 
  5. Ozdoba Oliwia 
  6. Bartczak Jakub 
  7. Michalski Mateusz
  8. Proszkiewicz Daria

 

Opiekunowie:

Ewelina Skucha, Tamara Mikołajczak

3.

Zespołu Szkół Ekonomicznych

w Grudziądzu

  1. Weronika Kuich
  2. Dominika Maszudzińska
  3. Klaudia Rekowska
  4. Miłosz Kotlęga

 Opiekun: Irmina Ciekot

4.

Zespołu Szkół w Chełmży  

  1. Maciej Bogalecki
  2. Łukasz Nowacki
  3. Krystian Sulecki
  4. Mateusz Kręciszewski

Opiekun: Anna Borowicz

5.

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Grudziądzu

  1. Jarosław Łukaszewski
  2. Patryk Karaś
  3. Karolina Lipiejko
  4. Sebastian Okuniewski

 

Opiekun: Ewa Dudzińska

6.

Zespół Szkół Zawodowych

w Brodnicy

  1. Monika Augustyniak
  2. Weronika Stefańska
  3. Magdalena Szypczyńska
  4. Natalia Joniak

Opiekun: Katarzyna Szymołon

7.

IV Liceum Ogólnokształcącego

im. Kazimierza Wielkiego

w Grudziądzu

  1. Bartosz Mossakowski
  2. Inga Statkiewicz
  3. Maja Białecka
  4. Łukasz Kozłowski
  5.  

Opiekun: Anna Kwiatkowska Dreyer

8.

Zespół Szkół Budowlanych

i Plastycznych w Grudziądzu

  1. Magdalena Góra
  2. Sara Szwejka
  3. Angelika Szychowska

 

Opiekun: Grażyna Ciepłuch

9.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

nr 2 w Toruniu

  1. Mateusz Śniady
  2. Daria Smaga
  3. Adam Milewski
  4. Katarzyna Michalska

Opiekun: Justyna Zimoląg-Zajączkowska

10.

Zespołu Szkół Technicznych

w Grudziądzu

  1. Paulina Staniak
  2. Natalia Chojnacka
  3. Tomasz Pawlicki
  4. Radosław Dynowski

Opiekun: Danuta Maciąg

11.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Bolesława Chrobrego

  1. Łukasz Bednarczyk
  2. Weronika Falkowska
  3. Kacper Kruzel
  4. Serafin Kędzierski

Opiekun: Monika Ochał

12.

Zespół Edukacyjny BLOK

w Toruniu

  1. Dominik Syska
  2. Radosław Karpiński 
  3. Natalia Szymeczko
  4. Aleksandra Oliwińska

Opiekun: Angelika Waraksa

13.

Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Grudziądzu

  1. Jarosław Tomaszewski
  2. Oliwia Szumotalska
  3. Mateusz Jażdżewski
  4. Anna Marachowska

Opiekun: Anita Taczyńska

14.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Nowem

 

  1. Marta Rogowska
  2. Katarzyna Rychlewicz
  3. Karolina Krupa
  4. Aleksander Patocki

Opiekun: Magdalena Kaczmarek

15.

Zespół Szkół Mechanicznych

w Grudziądzu

  1. Kucab Paweł
  2. Kołc Bartosz
  3. Babiuch Oskar
  4. Maszudziński Sebastian

Opiekun: Monika Szulc

16.

III Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II w Grudziądzu

  1. Ewelina Preczewska
  2. Jakub Grabowski
  3. Wiktoria Malinowska
  4. Eliza Witkowska

Opiekun: Barbara Badalewska

17.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Grudziądzu

  1. Dorota Balkowska
  2. Marta Hinz
  3. Ewa Kędziorska
  4. Marlena Dąbkowska

Opiekun: Joanna Zasada

18.

II Liceum Ogólnokształcące

im. Króla Jana III Sobieskiego

  1. Mikołaj Gralla
  2. Łukasz Fischer
  3. Wiktoria Kaszta
  4. Jacek Piotrowski

Opiekun: Joanna Imbierowicz-Szpajda




© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl