strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontaktdla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Informacje bieżące

dla nauczycieli Program edukacyjny Wód Polskich "Aktywni Błękitni"
Program edukacyjny Wód Polskich Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie wszedł w drugi semestr roku szkolnego 2020/21. Ograniczenia epidemiczne nie sprzyjają szkolnej aktywności, jednak Wody Polskie starają się realizować działania edukacyjne on-line. I chociaż lista szkół uczestniczących w programie jest na ten rok już zamknięta to Internet Wód Polskich pozostaje otwarty dla każdego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-02-04 14:54 / 9973    A. Koziołkiewicz

dla rodziców i uczniów VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück”
Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück” jest organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej, Stowarzyszenie „Rodzina byłych więźniarek niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego KL Ravensbrück” oraz Miasto Ruda Śląska. Konkurs jest skierowany do uczniów klas VIII szkół podstawowych i uczniów szkół ponadpodstawowych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 4 2021-01-26 14:17 / 9947    A. Herbut-Giżyńska

dla nauczycieli Diecezjalny Konkurs Biblijny „Czytam Pismo Święte”
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu oraz Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Toruńskiej zapraszają uczniów klas 4-8 z Diecezji Toruńskiej do udziału w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym „Czytam Pismo Święte”.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-01-22 09:55 / 9944    J. Jendykiewicz-Owczarek

dla nauczycieli Konkurs na kandydata na stanowisko zastępcy dyrektora do spraw szkoły średniej w Szkole Europejskiej w Brukseli (Bruksela I)
Minister Edukacji i Nauki ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko zastępcy dyrektora do spraw szkoły średniej w Szkole Europejskiej w Brukseli (Bruksela I).
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2021-01-21 14:40 / 9943    E. Podgórska

dla nauczycieli Zaproszenie do udziału w działaniu "Edukacja zdalna" w ramach projektu IMPACT EdTech ważna informacja
W ramach projektu IMPACT EdTEch European Schoolnet uruchomił otwarte zaproszenie do składania wniosków o zdalne szkolenie i wybrał 10 młodych europejskich firm (start-upów), które podejmują wyzwania stojące przed systemami szkolnymi podczas kryzysu Covid19 i zapewniają innowacyjne rozwiązania dotyczące różnych aspektów zdalnego nauczania i uczenia się. Teraz organizatorzy ogłaszają zaproszenie do nauczycieli, którzy są gotowi przetestować te rozwiązania i przekazać informacje zwrotne na temat ich zastosowania pedagogicznego. Informacja o działaniu "Remote Schooling" na stronie https://epodreczniki.pl/a/zaproszenie-do-udzialu-w-dzialaniu-edukacja-zdalna-w-ramach-projektu-impact-edtech/DjvIiuadj
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-01-14 15:28 / 9929    K. Mikulski

informacje ogólne Zasady umieszczania informacji o konkursach, turniejach, olimpiadach oraz innych przedsięwzięciach edukacyjnych na stronie internetowej Kuratorium ważna informacja
Wniosek o umieszczenia informacji o przedsięwzięciu edukacyjnym na stronie musi zawierać: nazwę przedsięwzięcia, beneficjentów przedsięwzięcia, nazwę organizatora wraz z danymi adresowymi (adres, nr telefonu, e-mail) i osobą do kontaktu, szczegółowy opis i regulamin (opcjonalnie) przedsięwzięcia wraz z linkiem do strony internetowej organizatora, na której znajdują się ww. informacje, informację, czy inicjatywa ma charakter komercyjny.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-01-11 10:31 / 7596    K. Zaremba

dla nauczycieli „Z Sienkiewiczem przy kawie” - bezpłatne materiały dla nauczycieli
Fundacja WSPAK zaprasza do nieodpłatnego korzystania z materiałów audio – prywatnych listów Henryka Sienkiewicza z czasów młodości pisarza. Projekt „Z Sienkiewiczem przy kawie” stanowi nieszablonową lekcję historii. W atrakcyjnej formie można poznać epokę Sienkiewicza, jego osobowość, zauroczenie światem, a także problemy dni codziennych. Projekt „Z Sienkiewiczem przy kawie” realizowany był w ramach programu MKiDN „Kultura cyfrowa 2020”. Zdigitalizowane listy dostępne są na stronie internetowej: https://www.fundacjawspak.pl/sienkiewicz
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2021-01-07 12:17 / 9922    J. Jendykiewicz-Owczarek

dla dyrektorów i samorządów Międzynarodowy konkurs High School Business Challenge („HSBC”)
High School Business Challenge (HSBC) jest konkursem biznesowym skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych. Głównym organizatorem konkursu jest Europejska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2020-12-30 11:09 / 9919    A. Herbut-Giżyńska

dla nauczycieli Wychowanie fizyczne online – wsparcie dla nauczycieli w trakcie edukacji zdalnej.
Polski Komitet Olimpijski objął patronatem nową odsłonę projektu „Kinder Joy of moving – Alternatywne lekcja wf”, realizowanego przez Fundację Moniki Pyrek. Jego dotychczasowa formuła – stacjonarne zajęcia sportowe w szkołach podstawowych – zostały, z uwagi na pandemię koronawirusa, przeniesione do internetu.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2020-12-21 14:45 / 9909    J. Jendykiewicz-Owczarek

dla rodziców i uczniów Wielka Koniunkcja Jowisza z Saturnem - propozycja obserwacji jako eksperyment naukowy
"Bardzo rzadkie zjawisko astronomiczne na grudniowym niebie. Wielka koniunkcja (złączenie) Jowisza i Saturna. Eksperyment obserwacyjny. Po zachodzie Słońca, nisko nad południowo-zachodnim horyzontem przy sprzyjającej pogodzie można zobaczyć do końca grudnia jasnego Jowisza i w bardzo bliskiej odległości kątowej od niego mniej jasnego Saturna. Planeta Jowisz będzie pełniła w tym roku rolę "pierwszej gwiazdki wigilijnej".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2020-12-16 12:05 / 9898    K. Mikulski


<<< nowsze informacje     4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  14     starsze informacje >>>
© Copyright 2021 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl