strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
dla nauczycieli  Jesteś w dziale dla nauczycieli » Informacje bieżące

dla nauczycieli Komunikat w sprawie konkursu "Orzeł Biały- Nasza Duma"
Informacja dotycząca dalszego losu prac po zakończeniu Konkursu ORZEŁ BIAŁY NASZA DUMA 1. Zgodnie z Regulaminem Konkursu nadesłane prace są własnością uczestniczącej szkoły. 2. Nie przewiduje się trwałego przechowywania prac. Prace będzie można odebrać po 20 maja br. (o szczegółach będziemy informować na stronie internetowej Kuratorium Oświaty). W przypadku nieodebrania pracy wyłącznymi jej dysponentami będą Organizatorzy. 3.W najbliższym czasie organizatorzy przewidują: a) fotograficzne skatalogowanie prac celem przetwarzania informacji, b) stworzenie kolekcji wystawienniczej i promocję prac, c) wykorzystanie niektórych prac celem promocji w urzędach i innych instytucjach, d) ewentualne wykorzystanie prac na cele obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości. e) w zależności od woli właścicieli, przekazanie do muzeum Hymnu –Mazurka Dąbrowskiego. f) ilustrację do prac w Parlamencie nad ustawami dot. symboli Rzeczypospolitej Polskiej. 4. 2 maja 2017 r., tuż po
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-26 15:19 / 7220    E. Balana-Mroczkowska

dla nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie poszukuje autorów, redaktorów merytorycznych modyfikacji PPKZ i trenerów spotkań.
Ośrodek Rozwoju Edukacji poszukuje do współpracy autorów, redaktorów merytorycznych zainteresowanych pracą nad modyfikacją podstaw programowych kształcenia w zawodach. Ośrodek Rozwoju Edukacji poszukuje również do współpracy trenerów spotkań z zespołami autorów modyfikacji podstaw programowych kształcenia w zawodach.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-26 10:37 / 7218    U. Chaberska

informacje ogólne Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety - 2017” - rekrutacja drużyn ważna informacja
Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zainteresowane uczestnictwem w Zawodach Strzeleckich „O Srebrne Muszkiety - 2017” proszone są o zgłoszenie udziału reprezentacji szkolnej (po jednej drużynie dziewcząt i chłopców) do 30 kwietnia 2017 r. na adres e-mail: skoniczynski@bydgoszcz.uw.gov.pl.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2017-04-25 10:27 / 7144    K. Zaremba

dla nauczycieli Szkolenie z cukrzycy- ODWOŁANE ważna informacja
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy uprzejmie informuje, że z powodu małego zainteresowania, szkolenie z zakresu opieki nad dzieckiem z cukrzycą zostało odwołane. Jednocześnie informujemy, że planujemy ww. szkolenie zorganizować na początku czerwca br.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-25 08:12 / 7215    E. Balana-Mroczkowska

dla nauczycieli Program Polskie Nadzieje Olimpijskie – zaproszenie do składania wniosków
Polski Komitet Olimpijski wspólnie z firmą Procter & Gamble, telewizją POLSAT oraz GREY Group zaprasza szkoły, organizacje sportowe, oraz inne podmioty zajmujące się sportem dzieci i młodzieży, w tym chorej lub niepełnosprawnej, do składania wniosków o grant. Celem przedsięwzięcia jest wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży na różnych poziomach kształcenia, wyłanianie talentów sportowych, a także pozyskanie najzdolniejszej młodzieży do dalszego zajmowania się sportem. Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia 2017 r. Regulamin i szczegółowe informacje wraz ze zgłoszeniem do pobrania na stronie: http://www.nadziejeolimpijskie.pl/
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-13 12:38 / 7194    D. Szymańska-Al Samarrai

dla rodziców i uczniów Trzecia edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj”
Startuje trzecia edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej „Bądź kumplem, nie dokuczaj” organizowanej przez Cartoon Network. W tym roku twarzą akcji został piłkarz reprezentacji Polski - Jakub Błaszczykowski, który zachęca dzieci do gry fair play i propaguje koleżeńskie zachowania. Kampania pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Dziecka, w partnerstwie z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, ma pomóc najmłodszym, rodzicom i nauczycielom radzić sobie z problemem dokuczania.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-13 12:34 / 7196    K. Zaremba

dla dyrektorów i samorządów Wnioski z narady saperskiej
Informuję, że w dniu 30 marca 2017 r. w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Bydgoszczy odbyła się narada saperska. W naradzie uczestniczyli przedstawiciele wojska i Policji oraz układu pozamilitarnego województwa kujawsko-pomorskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-12 08:22 / 7188    M. Bazelak

dla nauczycieli III edycja Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja
Trwa nabór do 3. edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Program skierowany jest do młodych, zaangażowanych społecznie uczniów, którzy chcą zrealizować własny projekt dla społeczności lokalnej. Do 15 maja można zgłaszać projekty przez formularz dostępny na stronie www.mikolaj.org.pl/akademia.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-10 13:37 / 7177    K. Mikulski

dla nauczycieli Szkolenia profesjonalistów na temat FASD
Fundacja "Daj Szansę", przy wsparciu Stowarzyszenia Twórczej Resocjalizacji "Po-most", na zlecenie Gminy Miasta Torunia realizuje projekt z zakresu zdrowia publicznego: Szkolenia profesjonalistów na temat FASD.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 4 2017-04-10 12:43 / 7181    M. Piechocka

dla nauczycieli Szkolenia dla hiszpańskojęzycznych nauczycieli
Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie wraz Biurem Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce, zapraszają wszystkich nauczycieli języka hiszpańskiego do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu RedELEprof. Celem przedsięwzięcia jest podniesienie jakości nauczania języka hiszpańskiego w Polsce oraz promowanie działań związanych z językiem i kulturą hiszpańskojęzyczną. Wybrani nauczyciele uczestniczą dwa razy do roku, w trzydniowych warsztatach doskonalących, w Sulejówku (RedELEprof Centralny). Ich zadaniem będzie, m.in. przygotowanie planu oraz zrealizowanie szkoleń w regionie (RedELEprof Regionalny). Szczegóły: p. Anna Susek – specjalista ds. jezyków romańskich, tel. 22 345 37 75, e-mail: anna.susek@ore.edu.pl. Rekrutacja: p. Marzenna Walaszek, tel. 22 345 37 55 lub przez centralę tel. 22 345 37 00 wew. 505; e-mail: Marzenna.Walaszek@ore.edu.pl
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2017-04-03 13:56 / 7159    D. Szymańska-Al Samarrai


<<< nowsze informacje     3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  13     starsze informacje >>>
© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl