strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
Wizytatorzy - koordynatorzy

Dobry Start

baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Niepodległa

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

RODO

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Aktualności » Komunikaty MEN

informacje ogólne Mapa dodatkiem do podręcznika do klasy pierwszej
Państwo Dyrektorzy szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2014-07-08 08:47 / 4633    M. Bazelak

informacje ogólne „LEKCJA WOLNOŚCI” – apel minister edukacji do nauczycieli o wzięcie udziału w akcji
Pragnęlibyśmy, aby 4 czerwca w szkołach zorganizowane zostały zajęcia nawiązujące do 25. rocznicy wydarzeń 1989 roku, które nazwiemy symbolicznie „Lekcjami wolności”. Mają one nie tyle przybliżać uczniom genezę i skutki tamtych wydarzeń, ale przede wszystkim pobudzać ich do dyskusji na temat wpływu m.in. obrad Okrągłego Stołu i wyborów parlamentarnych 4 czerwca na obecną sytuację Polski i obecne warunki życia samych uczniów.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2014-05-05 09:17 / 4504    K. Zaremba

informacje ogólne Nowelizacja ustawy o systemie oświaty, tzw. ustawy sześciolatkowej podpisana przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
Minister Edukacji Narodowej skierowała dzisiaj (19.10) listy do wszystkich Kuratorów Oświaty, Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Miast oraz Dyrektorów szkół i przedszkoli w związku z podpisaniem przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Bronisława Komorowskiego nowelizacji ustawy o systemie oświaty, tzw. ustawy sześciolatkowej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2013-10-24 14:02 / 3993    A. Koziołkiewicz

informacje ogólne List Ministra Edukacji Narodowej na inaugurację roku szkolnego 2013/2014
Przed Wami nowy rok szkolny – czas wyzwań, zdobywania wiedzy i umiejętności, rozwijania pasji i realizowania planów. Pełni wakacyjnych wrażeń wracacie do szkoły. Z ciekawością patrzycie w przyszłość i zastanawiacie się, co Was czeka w kolejnym roku nauki. Wiele zależy od Was. Bądźcie aktywni, zadawajcie pytania, szukajcie odpowiedzi, pomagajcie sobie i innym zrozumieć świat.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 0 2013-09-02 07:55 / 3831    M. Bazelak

informacje ogólne List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013
Każdy Wasz rok jest ważny i niepowtarzalny, jako czas wytężonej nauki, małych i dużych osiągnięć, tworzenia planów oraz spełniania marzeń. Dzielę z Wami radość z każdego sukcesu. Kończycie zajęcia szkolne wypełnione intensywną pracą, ostatni przed wakacjami dzwonek zapowiada wytchnienie od codziennych obowiązków, a także więcej wolnych chwil na realizację pomysłów zazwyczaj odkładanych „na później”.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 1 2013-06-28 08:34 / 3754    M. Bazelak

informacje ogólne Apel Ministra Edukacji Narodowej do dyrektorów szkół w sprawie obchodów Święta Konstytucji 3 Maja i pozostałych majowych świąt
Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół, Majowe święta są wspaniałą okazją, żeby wspólnie, w szkolnym i rodzinnym gronie, cieszyć się z poczucia wspólnoty w wielkiej polskiej rodzinie. To dobry czas, żeby rozmawiać o znaczeniu takich pojęć, jak ojczyzna i patriotyzm oraz o ważnych faktach z dawnej i najnowszej historii Polski. Dlatego zwracam się do dyrektorów szkół, żebyście zaprosili Państwo nauczycieli, uczniów i rodziców do zaangażowania się w inicjatywy podkreślające wagę Święta Narodowego Trzeciego Maja, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dnia Polonii i Polaków za granicą, a także rocznicy naszej akcesji do Unii Europejskiej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 2 2013-04-29 11:10 / 3589    M. Bazelak

informacje ogólne Komunikat dementujący powiązania pomiędzy Centrum Edukacyjnym Erasmus z Olsztyna, a programem Erasmus
Na prośbę Departamentu Funduszy Strukturalnych MEN publikujemy w załączeniu komunikat dementujący powiązania pomiędzy Centrum Edukacyjnym Erasmus z Olsztyna, a programem Erasmus.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-03-11 15:33 / 3443    M. Bazelak

informacje ogólne List zapraszający młodzież do wzięcia udziału w konsultacjach_PREZ IR ważna informacja
W załączeniu zamieszczono list, w którym Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej – pan Maciej Jakubowski zaprasza młodych ludzi do wzięcia udziału w konsultacjach odbywających się w ramach dialogu usystematyzowanego. Celem debaty prowadzonej pod przewodnictwem irlandzkiej prezydencji jest określenie znaczenia jakości pracy z młodzieżą oraz znalezienie sposobu dla zapewnienia młodemu pokoleniu pełnego uczestnictwa w życiu gospodarczym, społecznym i kulturalnym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-01-24 12:23 / 3336    K. Zaremba

informacje ogólne List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012
Dzisiaj po raz ostatni w tym roku szkolnym spotykacie się z Waszymi nauczycielami, koleżankami i kolegami z klasy. Za Wami miesiące intensywnej pracy, zdobywania wiedzy i ważnych umiejętności. Oceny wpisane na świadectwie, czy na zaświadczeniu komisji egzaminacyjnej to dowód Waszego zaangażowania i pracy Waszych nauczycieli. Uważnie się przyjrzyjcie tym ocenom i zanim na dobre rozpoczniecie wakacje – przeanalizujcie rezultaty swojej pracy. Cieszcie się z sukcesów i wyciągnijcie wnioski z porażek
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 1 liczba załączników 1 2012-06-29 11:18 / 2886    M. Bazelak

informacje ogólne Rada Ministrów przyjęła program „Cyfrowa szkoła"
Rada Ministrów podjęła 3 kwietnia br. uchwałę w sprawie „Rządowego programu rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych - Cyfrowa szkoła" oraz wydała rozporządzenie w sprawie warunków, form i trybu realizacji przedsięwzięcia dotyczącego rozwijania kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych - dokumenty przedłożone przez ministra edukacji narodowej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2012-04-06 08:59 / 2724    K. Mikulski


<<< nowsze informacje     1  2  3  [4]  5  6  7     starsze informacje >>>
© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl