strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Działania szkoły na rzecz bezpieczeństwa

Podnoszenie jakoœci kształcenia

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » inne konkursy

dla rodziców i uczniów Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
Konkurs plastyczny ''Opowieści z lesnych kniei... Puszcza Białowieska w literaturze Jana Jerzego Karpińskiego inspiracją twórczości plastycznej '' adresowany jest do uczniów szkół podstawowych oraz placówek oświatowo-wychowawczych i bibliotek. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej, zwrócenie uwagi na unikatowość przyrodniczą Podlasia, w szczególności Puszczy Białowieskiej, poprzez działania plastyczne w oparciu o literaturę wybitnego przyrodnika, profesora Jana Jerzego Karpińskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2010-07-01 15:12 / 1324    K. Zaremba

informacje ogólne Rozstrzygnięcie konkursu "Wojenne losy"
Ogólnopolski Związek Żołnierzy Batalionów Chłopskich i Zakład Historii Ruchu Ludowego-Fundacja Rozwoju w Warszawie uprzejmie informuje o rozstrzygnięciu konkursu " Wojenne losy". Wyniki konkursu ogłoszone zostały na stronie fundacji.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-07-01 14:14 / 1328    V. Tyborowska

informacje ogólne „Szkoła obywateli”– konkurs dla dyrektorów szkół
Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall ogłosiła 22 kwietnia konkurs „Szkoła obywateli” dla dyrektorów szkół o nagrodę im. Anny Radziwiłł za działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Konkurs został ogłoszony w rocznicę urodzin minister Anny Radziwiłł - osoby o wielkich zasługach dla polskiej oświaty.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2010-06-30 09:59 / 1239    M. Bazelak

informacje ogólne Konkurs "Sprawiedliwy handel-chceSH, znaSH, pomagaSH"
Stowarzyszenie Konsumentów Polskich zaprasza szkoły ponadpodstawowe do udziału w konkursie, który jest częścią projektu badawczo-edukacyjnego koordynowanego przez międzynarodowe zrzeszenie organizacji konsumenckich Consumers International.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-06-24 13:15 / 1307    V. Tyborowska

informacje ogólne Konkurs fotograficzny Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz CFK PTTK - "Polska nieznana"
Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK oraz Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej ogłaszają wspólnie konkurs fotograficzny, którego celem jest rozwijanie zainteresowań i popularyzacja ochrony zabytków wspólnej Europy, pokazanie najpiękniejszych miejsc i celów wycieczkowych w Polsce związanych z historią i kulturą kraju oraz z relacjami polsko-niemieckimi, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych. Informacje na temat konkursu można znależć na stronie Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-06-23 11:16 / 1302    K. Zaremba

informacje ogólne Konkurs dla aktywnych edukatorów przyrodniczych
Zapraszamy nauczycieli biologii i przyrody oraz instruktorów pozaszkolnej edukacji przyrodniczej do realizacji programu edukacyjnego "Przyroda wokół nas - Ptaki".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-06-22 08:56 / 1290    V. Tyborowska

informacje ogólne Konkurs "Najlepsi pojadą do Belgii"
Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje dla szkół podstawowych konkurs na najprężniej działający klub europejski. Celem konkursu jest promowanie idei wspólnej Europy, nagradzanie nauczycieli i uczniów za czynne zainteresowanie tematyką Unii Europejskiej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2010-06-18 10:09 / 1286    K. Zaremba

informacje ogólne Konkurs pn. "Dziedzictwo kulturowe Żydów w moim mieście. Radość, pamięć przyszłość."
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zachęca młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie nt. "Dziedzictwo kulturowe Żydów w moim mieście. Radość, pamięć przyszłość".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2010-05-18 12:02 / 1218    M. Bazelak

informacje ogólne Zapraszamy do udziału w projekcie finansowanym z programu Unii Europejskiej "MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU".
W imieniu organizatorów zapraszamy uczniów szkół licealnych do wzięcia udziału w SPOŁECZNYCH WARSZTATACH PARLAMENTARNYCH MŁODZI W DEMOKRACJI. Podczas warsztatów uczniowie zapoznają się z pracą Sejmu, procesem stanowienia prawa, oraz poznają istotę i sens demokracji. Warsztaty prowadzone będą przy udziale parlamentarzystów, ludzi nauki i świata mediów. Zapewnią bezpośredni dostęp do wiedzy, jak również zachęcą młodzież do aktywnego udziału w życiu swych społeczności na poziomie lokalnym, regionalnym, ogólnokrajowym bądź międzynarodowym. Projekt finansowany będzie z programu Unii Europejskiej "MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU"; - akcja 1 "MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-05-18 11:36 / 1224    V. Tyborowska

informacje ogólne Młodzieżowy Dom Kultury we Wrocławiu - Krzyki zaprasza do udziału w konkursie "Kreatywni"
Szanowni Państwo Dyrektorzy! Zapraszamy młodzież rozwijającą swe talenty pod Państwa opieką do udziału w konkursie "Kreatywni". Powstał on z inicjatywy portalu Kulturaonline.pl i MDK Wrocław - Krzyki i ma na celu promocję twórczości młodych ludzi. Ważnym elementem projektu jest ogólnopolska wyszukiwarka imprez artystycznych. W bazie jest kilka tysięcy instytucji kultury, które dzięki indywidualnym kodom dostępu mogą same wpisywać swoje wydarzenia artystyczne. Najnowszym projektem jest Klub KulturaOnline.pl; zrzeszający internautów zainteresowanych życiem kulturalnym swojego miasta czy regionu. Przynależność do klubu daje możliwość darmowego otrzymywania książek, płyt, biletów do teatrów, na koncerty itp. Warunkiem jest aktywność redakcyjna: komentowanie artykułów, zgłaszanie ciekawych wydarzeń artystycznych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2010-05-18 11:31 / 1223    V. Tyborowska


<<< nowsze informacje     63  64  65  66  67  [68]  69  70  71  72  73     starsze informacje >>>
© Copyright 2014 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl