strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Podnoszenie jakoœci pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » inne konkursy

informacje ogólne PO CO NAM TOLERANCJA? - konkurs na projekt i wykonanie plakatu.
Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, Fundacja Peace Festival, Stowarzyszenie Romów w Polsce zaprasza do udziału w konkursie na projekt i wykonanie plakatu o tematyce: Po co nam tolerancja? Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich szkół w Polsce. Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży szkolnej do refleksji na temat znaczenia tolerancji dla rozwoju demokracji, społeczeństwa obywatelskiego oraz pokojowego współistnienia ludzi na świecie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-05-09 09:19 / 2043    A. Borysiak

informacje ogólne Ogólnopolski konkurs fotograficzny "LEŚNE TAJEMNICE"
Ministerstwo Środowiska serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "LEŚNE TAJEMNICE". Konkurs dotyczy zagadnień związanych z lasem. Tematy to: "Siedliska leśne"; "Najcenniejsze gatunki roślin i zwierząt występujące w lesie, chronione w ramach Programu Natura 2000", "Leśne krajobrazy". Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimazjalnych. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Dodatkowych informacji udziela koordynator konkursu Pani Agata Lizniewicz - tel. (22) 57 92 215.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-05-05 08:31 / 2033    A. Borysiak

informacje ogólne Konkurs "ZAUFANY PRZEPIS"!
Weź udział w kulinarnym konkursie "Zaufany przepis"! Stwórz własny przepis na poprawiające humor pyszną przekąskę, deser lub danie złożone z takiej ilości składników, które utworzą numer 116 111.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-05-05 08:28 / 2032    V. Tyborowska

informacje ogólne Konkurs medialny "Sąsiedzi-Partnerzy-Przyjaciele"
Konkurs skierowany jest do uczniów z Polski i Niemiec, w wieku od 14 do 20 lat. Prace można przesłać w formacie cyfrowym, z następujących dziedzin: fotografia, video, audio, grafika, literatura.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-05-05 08:22 / 2031    V. Tyborowska

informacje ogólne Plener malarski z cyklu „Włocławek w malarstwie i rysunku”
Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zaprasza dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, dnia 7 maja 2011 r. na jubileuszowy XXX plener malarski z cyklu „Włocławek w malarstwie i rysunku”, którego tematem będzie katedra włocławska. Organizatorzy zwracają się z prośbą do opiekunów zainteresowanych plenerem o przesłanie listy uczestników, nie przekraczającej 15 osób, w terminie do 30 kwietnia 2011 r. na adres: Dział Oświatowy, Muzeum Etnograficzne, ul. Bulwary 6, 87-800 Włocławek. W zgłoszeniach należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, nazwę szkoły. Uczestnicy przynoszą ze sobą materiały malarskie, krzesło i podkład pod rysunek.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-26 15:09 / 2027    A. Borysiak

informacje ogólne Ogólopolski Konkurs Fizyczny "Poszukiwanie Talentów"
Ogólopolski Konkurs Fizyczny "Poszukiwanie Talentów" organizowany przez Polskie Towarzystwo Fizyczne i Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2011-04-21 17:48 / 2016    K. Mikulski

informacje ogólne KONKURS - Sztuki plastyczne? Lubię to!
Zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim konkursie Sztuki plastyczne? Lubię to! Celem internetowego konkursu jest przybliżenie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych twórczości młodych polskich artystów. Konkurs opiera się na rywalizacji szkół w zakresie aktywności ich uczniów w odwiedzaniu portalu galerii, w której wystawiane są prace konkursowe uczestników Pierwszego Internetowego Biennale Młodej Polskiej Sztuki pod hasłem "Dyplom - początek drogi". Patronat nad konkursem sprawuje JM prof. Adam Wsiołkowski, Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-21 17:38 / 2019    A. Borysiak

informacje ogólne Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi”
Zachęcam do udziału w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorami konkursu są: Okręgowy Inspektorat Pracy Państwowej Inspekcji Pracy w Bydgoszczy i Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych naszego województwa. Organizatorzy szczególnie zapraszają do udziału szkoły zlokalizowane na terenach wiejskich, do których uczęszczają dzieci z rodzin rolniczych. Celem konkursu jest istniejąca potrzeba promowania pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich oraz poszerzaniem wiedzy z zakresu BHP w gospodarstwie rolnym.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2011-04-14 13:49 / 2010    A. Borysiak

informacje ogólne Konkurs plastyczny „Kolorowe emocje" - dla uczniów szkół podstawowych
Zespół Szkół w Pyskowicach zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kolorowe emocje". Celem konkursu jest kształtowanie u dzieci świadomości własnych emocji, umożliwienie dzieciom wyrażenia własnych emocji oraz rozbudzanie wyobraźni uczniów poprzez prace plastyczne. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół podstawowych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-12 12:39 / 1998    A. Borysiak

informacje ogólne Konkurs „Piękna książka - książka ilustrowana”
Fundacja „Świątynia Sztuki” oraz Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa w Grębocinie, zapraszają do udziału w ogólnopolskiego konkursu „Piękna książka - książka ilustrowana”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2011-04-12 12:38 / 1995    A. Borysiak


<<< nowsze informacje     63  64  65  66  67  [68]  69  70  71  72  73     starsze informacje >>>
© Copyright 2015 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl