strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt
baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » inne konkursy

informacje ogólne Konkurs pn."DZIEŃ TELEFONÓW ZAUFANIA DLA DZIECI"
Co roku 17 maja obchodzony jest Dzień Telefonów Zaufania dla Dzieci. Inicjatorem tego święta jest Child Helpline International – organizacja zrzeszająca telefony zaufania dla dzieci ze 160 krajów świata. Z tej okazji Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza konkurs na najciekawszą inicjatywę związaną z obchodami Dnia dla publicznych i niepublicznych placówek edukacyjnych, bibliotek oraz organizacji pozarządowych. Nagrodą w konkursie jest sprzęt komputerowy dla szkół. Głównym celem Dnia Telefonów Zaufania dla Dzieci jest propagowanie idei pomocy dzieciom i młodzieży poprzez telefony zaufania oraz zapoznanie z ofertą działających telefonów zaufania dzieci oraz nauczycieli, wychowawców i rodziców. Te informacje będą szczególnie istotne w nadchodzącym okresie wakacyjnym – kiedy dzieci często na dłuższy czas tracą kontakt ze swoimi rodzinami. Dokładne informacje dostępne są na stronie www.dzientelefonow.fdn.pl
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-05-27 09:24 / 3653    A. Wnorowski

informacje ogólne Konkurs fotograficzny pt. "Czas i przemijanie"
Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografii do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Czas i przemijanie" organizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół śp. ks. Jarosława Burskiego oraz Fundację Prospołeczną „PODUCHA" z Łodzi. Celem konkursu jest uchwycenie obiektywem aparatu "czasu" jako czegoś niematerialnego, którego jednak wszyscy doświadczamy, w kontekście przemijania. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą w terminie 6 MAJA 2013 R. - 30 WRZEŚNIA 2013 r.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2013-05-27 09:23 / 3654    A. Wnorowski

informacje ogólne Ogólnopolski Konkurs Literacki "Kardynał Strefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
Prace wykonane zgodnie z regulaminem należy dostarczyć do 08.11.2013 r., na adres Sanktuarium Matki Pokoju, Stoczek Klasztorny 30, 11-106 Kiwity. Prace literackie z błędami ortograficznymi nie będą brane pod uwagę - przesłane prace przechodzą na własność organizatora, organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich, udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika przez organizatora dla celów organizacyjnych i promocyjnych konkursu, informacje o konkursie dostępne są na stronie internetowej www.mdklw.pl oraz www.stoczek.pl. Uroczyste zakończenie konkursu połączone z wręczeniem atrakcyjnych nagród odbędzie się w Sanktuarium Matki Pokoju w Stoczku Klasztornym 7 grudnia 2013 r., godz. 12.00.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-05-23 14:51 / 3638    A. Wnorowski

informacje ogólne Internetowy Przegląd Szkolnych Zespołów Teatralnych
Telewizja Polska S.A. ogłasza otwarty Przegląd konkursowy skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na spektakl teatralny w ramach projektu Internetowy Teatr TVP dla szkół. Telewizja Polska zaprasza szkoły do udziału w Internetowym Przeglądzie Szkolnych Zespołów Teatralnych.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 4 2013-05-21 13:13 / 3637    A. Wnorowski

informacje ogólne "LOKOMOBILA - konkurs na machinę z duszą"
Ogłaszamy ogólnopolski konkurs na zaprojektowanie i skonstruowanie machiny z pomysłowym napędem wykorzystującym przemiany energetyczne -„LOKOMOBILA - konkurs na machinę z duszą”. Konkurs adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej w wieku od 13 do 18 lat. Poprzez organizację konkursu chcemy realizować następujące cele: zachęcenie młodzieży do kreatywności, twórczego korzystania z dostępnej wiedzy, rozwijania umiejętności technicznych. Organizatorem konkursu jest Fundacja ALTUM. Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy, znajdują się na internetowej stronie konkursu: www.lokomobila.pl
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 1 2013-05-21 13:10 / 3639    A. Wnorowski

informacje ogólne Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "WITAMY CHORWACJĘ W UE!"
Fundacja Schumana ogłasza Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "WITAMY CHORWACJĘ W UE!" Co wniesie Chorwacja do wspólnej Europy? Chcesz zaprezentować swój punkt widzenia? Masz pomysł na ciekawy i niesztampowy artystyczny środek wyrazu? Zgłoś się do konkursu!
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-05-15 15:07 / 3634    K. Zaremba

informacje ogólne II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieci w utworach Wandy Chotomskiej”
Zespół Szkół w Pustyni organizuje II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieci w utworach Wandy Chotomskiej” dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych dotyczącym ilustracji do utworów Wandy Chotomskiej.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-05-15 15:06 / 3633    K. Zaremba

informacje ogólne Wojewódzki Konkurs Astronomiczny dla uczniów szkół gimnazjalnych ważna informacja
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, na wniosek Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, informuje że termin zgłoszeń do udziału w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym dla uczniów szkół gimnazjalnych został przedłużony do 17 maja br. Zgłoszenie można przesłać w formie elektronicznej na adres b.laskowska@kujawsko-pomorskie.pl , drogą pocztową na adres podany w regulaminie lub dostarczyć je osobiście do Biura Podawczo-Kancelaryjnego Urzędu Marszałkowskiego. W przypadku zgłoszeń przesłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego. Prace konkursowe muszą być dostarczone do Urzędu Marszałkowskiego do 11 czerwca 2013 r., finał odbędzie się 25 czerwca br.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 0 2013-05-15 11:55 / 3632    K. Zaremba

informacje ogólne Konkurs na komiks o Mikołajku Koperniku, uczonym, który "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię"
PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy oraz WARMIŃSKO-MAZURSKA BIBLIOTEKA PEDAGOGICZNA im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie ZAPRASZAJĄ uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie na komiks o Mikołajku Koperniku, uczonym, który "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię".
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 2 2013-05-13 14:46 / 3496    K. Mikulski

informacje ogólne Wojewódzki Konkurs Astronomiczny dla uczniów szkół gimnazjalnych ważna informacja
Konkurs organizowany jest w ramach projektu pn. ”Kujawsko- Pomorskie Regionem Astronomicznym” realizowanego w Departamencie Edukacji i Sportu w ramach działania 5.5 Promocja i rozwój markowych produktów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013. Celem konkursu jest popularyzacja astronomii oraz nauk matematyczno - przyrodniczych oraz rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania młodzieży tymi dziedzinami wiedzy.
liczba stron w artykule 1 liczba zdjęć 0 liczba załączników 3 2013-05-09 11:01 / 3617    K. Zaremba


<<< nowsze informacje     63  64  65  66  67  [68]  69  70  71  72  73     starsze informacje >>>
© Copyright 2017 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl