strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » olimpiady

2016-03-24 13:46 / 6275   A. Wnorowski informacje ogólne
Wyniki zawodów wojewódzkich Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Wyniki zawodów wojewódzkich Olimpiady Tematycznej
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” i termin wglądu do prac

 

Lp.

imię i nazwisko uczestnika,

Szkoła

 

punktacja

test

prezentacja

ogółem

 

1.

Januszewski Nikodem

Zespół Szkół Elektronicznych  Bydgoszcz

231

108

339

2.

Purcel Pascal

Zespół Szkół nr 2 w Bydgoszczy

 

214

120

334

3.

Adrian Cywiński

Zespół Szkól nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu,

215

117

332

4.

Agnieszka Sadowska

II LO W Grudziądzu

 

212

120

332

5.

Krzysztof Tkaczuk

II LO im. Marii Konopnickiej
w Inowrocławiu 

217

115

332

6.

Kortysiak Dawid

 

III LO Inowrocław

213

90

303

7.

 

Cezary Krawczyk

IV LO im. Kościuszki w Toruniu

 

 

172

 

120

 

292

 

8.

 

Mateusz  Maćkiewicz

Zespół Szkół im. R. Traugutta
w Lipnie

178

103

281

 

9.

 

Paweł  Drozdowski

 

Zespół Szkół nr 3 im. B. Chełmickiego w Rypinie

161

120

281

 

10.

 

Hubert Bruno Binnebesel

IV LO im. Kościuszki w Toruniu

186

94

280

 

11.

 

Walczak Konrad

Zespół Szkół Elektronicznych Bydgoszcz

143

112

255

 

12.

 

Mikołaj  Czynsz

Zespół Szkól w Radziejowie,

135

109

244

 

13.

Mateusz  Skierkowski

 

Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu

 

137

 

83

 

220

 

14.

Karolina  Janiak

Zespół Szkół w Radziejowie, 

 

100

 

120

 

220

 

15.

Kamil Matjanowski

IV LO im. Kościuszki w Toruniu

90

73

163

 

 

Termin wglądu do prac: 6.04.2016 r. w godz. 14.00 – 15.30 we Włocławku, ul. Okrzei  64, pokój 313




© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl