strona główna | ważne informacje | ostatnio dodane | wejście do piko | kontakt




baza szkół i placówek oświatowych

kalendarium kuratora

oferty pracy dla nauczycieli

konkursy przedmiotowe kuratora

przykłady dobrych praktyw w szkole

Lekcja historii.

Reforma edukacji

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Profilaktyka agresji i przemocy w szkołach

Innowacje w edukacji

Podnoszenie jakości pracy szkół

Uczeń niepełnosprawny w szkole

Wspieranie rozwoju dzicka młodszego

Szkolnictwo Zawodowe

BIP biuletyn informacji publicznej

www.edupolis.pl
informacje ogólne  Jesteś w dziale informacje ogólne » Konkursy i olimpiady » olimpiady

2013-03-25 12:30 / 3501   A. Wnorowski informacje ogólne
Wyniki zawodów wojewódzkich VI Olimpiady Tematycznej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922.

W zawodach wojewódzkich VI Olimpiady Tematycznej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. „O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”, przeprowadzonych 20 marca 2013 r. w Bydgoszczy

poszczególni uczestnicy (w kolejności uzyskanych wyników) otrzymali nastepującą liczbę punktów.

 

Lp.

Imię i Nazwisko Uczniów


Szkoła + powiat

 

punkty

 


1.

Gorzechowski Bartosz, b

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Liceum Akademickie w Toruniu (Miasto Toruń)

 

151


2.

Kołata Kamil

I  Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku (Miasto Włocławek)

 

132

3.

Pokorski Mikołaj

I  Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu (Powiat Inowrocławski)

 

130

4.

Reszkowski Wojciech

Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Liceum Akademickie w Toruniu (Miasto Toruń)

 

125

5.

Plebański Jakub

II  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy (Miasto Bydgoszcz)

 

117

6.

Wiktorowski Dawid

II  Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu (Powiat Inowrocławski)

 

113

7.

Krzewski Filip

VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego w Bydgoszczy (Miasto Bydgoszcz)

 

108

8.

Szczepański Jan

I  Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu (Powiat Inowrocławski)

 

105

9.

Potęga Bartosz

Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego w Toruniu - Liceum (Miasto Toruń)

 

100

10.

Szatkowski Filip

Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II  w Inowrocławiu (Powiat Inowrocławski)

 

87

11.

Aptowicz Damian

I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Bydgoszczy (Miasto Bydgoszcz)

59

 

Do finału centralnego zakwalifikował się Bartosz Gorzechowski z Zespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Liceum Akademickie w Toruniu.

 

Wgląd do prac będzie możliwy w środę 27 marca 2013 r. od 15:00 do 16.30 w sali 303 w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, ul. Konarskiego 1-3




© Copyright 2018 Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Projekt i opracowanie: ix.pl