|
Sortuj w/g: uczestników nazwy szkoły
|
Jazdon Maria Anna |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Szupryczyński Kamil Krystian |
III G |
246 |
Bydgoskie Gimnazjum Klasyczne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Czaja Agata Zofia |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Ferek Jakub Mateusz |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Graczyk Maksymilian |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kołodziejczyk Mateusz Franciszek |
II G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kopczyńska Karolina |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Kopidurski Maciej |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Lichocka Aleksandra |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Michalska Sara |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Nowak Zuzanna |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pawlikowski Marceli |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Pypkowski Wojciech Jakub |
III G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Tyburski Piotr Jacek |
I G |
88 |
Gimnazjum Akademickie w Toruniu |
Toruń |
|
Chełstowski Igor |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Gryka Maciej |
III G |
5344 |
Gimnazjum Dwujęzyczne w Inowrocławiu |
Inowrocław |
|
Rybka Zuzanna Sara |
III G |
103 |
Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi |
Nowa Wieś |
|
Franek Jakub Aleksander |
III G |
357 |
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Radzyniu Chełmińskim |
Radzyń Chełmiński |
|
Trzaska Arkadiusz |
III G |
387 |
Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Złejwsi Wielkiej |
Zławieś Wielka |
|
Iskra Kamil |
III G |
117 |
Gimnazjum im. Ziemi Dobrzyńskiej w Tłuchowie |
Tłuchowo |
|
Jasiak Jakub |
III G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Ratajczak Mikołaj Jakub |
II G |
128 |
Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Barcinie |
Barcin |
|
Wierzbowska Ewelina |
III G |
133 |
Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II prowadzone w Szkole Podstawowej w Obrowie |
Obrowo |
|
Myślińska Laura |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Mytlewska Weronika |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Słupska Monika |
III G |
144 |
Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubiczu Górnym |
Lubicz Górny |
|
Frontczak Mateusz |
III G |
262 |
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Walczak Katarzyna |
III G |
262 |
Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim |
Brześć Kujawski |
|
Cięgotura Piotr |
III G |
129 |
Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy |
Kruszwica |
|
Klepacki Olaf |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Oliński Piotr Paweł |
I G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Paliwoda Michał Robert |
III G |
150 |
Gimnazjum nr 11 im. prof. Stefana Banacha w Toruniu |
Toruń |
|
Wolniewicz Paweł Józef |
III G |
151 |
Gimnazjum nr 12 im. Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Łyczek Jakub Aleksander |
III G |
159 |
Gimnazjum nr 16 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Ryszka Paulina Marcelina |
III G |
159 |
Gimnazjum nr 16 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Drążkowski Hubert Marek |
III G |
160 |
Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Reetz Cezary |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Zaborowski Adam Henryk |
III G |
176 |
Gimnazjum nr 2 im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Grudziądzu |
Grudziądz |
|
Prasak Patrycja |
III G |
266 |
Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy |
Brodnica |
|
Gołębiowski Mikołaj |
I G |
164 |
Gimnazjum nr 2 w Jankowicach |
Jankowice |
|
Ossowski Paweł |
III G |
193 |
Gimnazjum nr 28 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Gołkowski Szymon Piotr |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Muszyński Artur |
III G |
195 |
Gimnazjum nr 29 im. Włodzimierza Puchalskiego w Toruniu |
Toruń |
|
Lewandowska Dominika |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Lewandowski Jakub |
III G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Stasiak Adam Julian |
I G |
202 |
Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów we Włocławku |
Włocławek |
|
Woźny Marcin |
III G |
198 |
Gimnazjum nr 3 w Nakle nad Notecią |
Nakło nad Notecią |
|
Klunder Mikołaj Mariusz |
III G |
210 |
Gimnazjum nr 32 im. Roberta Schumana w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Wróblewski Michał Tadeusz |
III G |
212 |
Gimnazjum nr 34 im. Jarosława Dąbrowskiego w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Zwoliński Maciej |
III G |
216 |
Gimnazjum nr 37 Integracyjne w Bydgoszczy |
Bydgoszcz |
|
Legenda do pola "stan": - zakwalifikowany do kolejnego etapu, - finalista konkursu, - laureat konkursu
|
<<< poprzednia [1] 2 3 następna >>>
|